Dziś jest Wtorek, 23 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Emerencja, Ildefons, Rajmund
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Zapraszamy na Teatr przy stoliku w Bibliotece

15-02-2017
Fot. Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na sztukę czytaną pt. ”Kredyt” (fit. UM).

Aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działowie przedstawią sztukę czytaną pt. ”Kredyt”.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Działdowie zaprasza na sztukę czytaną pt. ”Kredyt”. Jest to komedia hiszpańskiego dramaturga, obfitująca w zaskakujące zwroty akcji, błyskotliwe dialogi i nader celne obserwacje psychologiczne bohaterów.

 

Pozornie zwyczajna historia klienta, który przychodzi do banku wziąć kredyt. Jednak nie posiada żadnego zabezpieczenia finansowego i dyrektor musi mu odmówić.

 

Zdesperowany mężczyzna sięga po swoją dobrze przemyślaną broń - tyleż nietypowy, co wyrafinowany szantaż. Dalej wszystko potoczy się w sposób absolutnie nieprzewidywalny. Sztukę będą czytali Grzegorz Jurkiewicz i Marcin Kiszluk.

 

Spotkanie odbędzie się 27 lutego o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie w dziale Mediateka.

 

Informacja: Miejska Biblioteka Publiczna

 

Prosimy o zamieszczanie komentarzy zgodnych z regulaminem Portalu Moje Działdowo.
Komentarze wulgarne, naruszające dobre obyczaje, zawierające komunikat reklamowy, rażąco łamiące zasady pisowni, nie na temat, naruszające prawa osobiste lub oparte na domniemaniach nie będą publikowane.

Wasze komentarze(0)

dodaj komentarz


Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).