Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA

Rada Miasta Działdowo

30-10-2010
Fot. Radni Rady Miasta Działdowo

Organem stanowiącym i kontrolnym Miasta jest Rada. Rada składa się z 21 radnych. Kadencja rady trwa 4 lata, licząc od dnia wyborów.

 

Informacje teleadresowe:

 

Rada Miasta Działdowo

ul.Zamkowa 12, 13-200 Działdowo

e-mail: ror@dzialdowo.pl

 

Przewodniczący Rady Romuald Remiszewski

pełni dyżur w każdy czwartek w godz.15.00 - 17.00

tel. 23 698 15 63, fax. 23 697 04 21

 

Wiceprzewodnicząca Rady Elżbieta Konarzewska

Wiceprzewodniczący Rady Czesław Sękowski

pełnią dyżur w każdy piątek w godz.12.30 - 14.00

tel. 23 698 15 63, fax. 23 697 04 21

 

Wydział Organizacyjny - Biuro Obsługi Rady

Inspektor Grażyna Nadratowska tel.23 698 15 60

Inspektor Renata Sykut tel.23 698 15 61

fax. 23 697 04 21

 

Skład Rady Miasta Działdowo:

1. Romuald Remiszewski - Przewodniczący Rady

2. Elżbieta Konarzewska - Wiceprzewodnicząca Rady

3. Czesław Sękowski - Wiceprzewodniczący Rady

4. Jerzy Mieczysław Cybulski

5. Piotr Andrzej Demski

6. Marek Dwórznik

7. Zenon Marian Gajewski

8. Leszek Zenon Gołębiewski

9. Waldemar Krzysztof Jurkowski

10. Bogdan Kaszubski

11. Zbigniew Kociela

12. Aleksandra Henryka Korzeniewska

13. Roman Władysław Łukaszewski

14. Marian Andrzej Odachowski

15. Patryk Piekarski

16. Andrzej Przybyszewski

17. Sławomir Pszenny

18. Wojciech Jerzy Śliwa

19. Paweł Świątek

20. Andrzej Wojciech Tessar

21. Stanisława Żywicka

 

Skład Komisji Budżetu i Finansów:

1. Pszenny Sławomir - Przewodniczący Komisji

2. Gajewski Zenon Marian - Zastępca Przewodniczącego

3. Dwórznik Marek

4. Jurkowski Waldemar Krzysztof

5. Korzeniewska Aleksandra Henryka

6. Odachowski Marian Andrzej

7. Remiszewski Romuald

8. Sękowski Czesław Wacław

 

Skład Komisji Gospodarki i Ochrony Środowiska:

1. Cybulski Jerzy Mieczysław - Przewodniczący Komisji

2. Demski Piotr Andrzej - Zastępca Przewodniczącego

3. Kaszubski Bogdan

4. Kociela Zbigniew

5. Odachowski Marian Andrzej

6. Świątek Paweł

 

Skład Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki:

1. Świątek Paweł - Przewodniczący Komisji

2. Remiszewski Romuald - Z-ca Przewodniczącego Komisji

3. Dwórznik Marek

4. Gołębiewski Leszek Zenon

5. Kaszubski Bogdan

6. Kociela Zbigniew

7. Konarzewska Elżbieta

8. Łukaszewski Roman Władysław

9. Piekarski Patryk

10. Przybyszewski Andrzej

11. Sękowski Czesław Wacław

12. Śliwa Wojciech Jerzy

13. Tessar Andrzej Wojciech

14. Żywicka Stanisława

 

Skład Komisji Spraw Społecznych i Porządku Publicznego:

1. Żywicka Stanisława - Przewodnicząca Komisji

2. Konarzewska Elżbieta - Zastępca Przewodniczącej

3. Cybulski Jerzy Mieczysław

4. Demski Piotr Andrzej

5. Gajewski Zenon Marian

6. Gołębiewski Leszek Zenon

7. Jurkowski Waldemar Krzysztof

8. Korzeniewska Aleksandra Henryka

9. Łukaszewski Roman Władysław

10. Piekarski Patryk

11. Przybyszewski Andrzej

12. Tessar Andrzej Wojciech

 

Skład Komisji Rewizyjnej:

1. Śliwa Wojciech - Przewodniczący Komisji

2. Cybulski Jerzy Mieczysław

3. Jurkowski Waldemar Krzysztof

4. Kaszubski Bogdan

5. Piekarski Patryk

6. Pszenny Sławomir

7. Świątek Paweł

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).