Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Dekorglass - Bogoria. Ostra walka, jeden punkt.

17-10-2013

Zdobyciem jednego punktu zakończył się dla drużyny Dekorglass Działdowo pojedynek z Bogorią Grodzisk Mazowiecki. To zasługa Jiriego Vrablika. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji i relacji ze spotkania.

przeczytaj artykuł z filmem »

Księża wygrali z policjantami 6:3

16-10-2013

Mundury i sutanny zamienili na sportowe stroje – policjanci i księża rozegrali mecz charytatywny by wspomóc zbiórkę pieniędzy dla dwojga młodych mieszkańców Działdowa.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co załatwię w Referacie ds. Gospodarki Komunalnej?

16-10-2013

Przy EZG "Działdowszczyzna" funkcjonuje referat ds. Gospodarki Komunalnej. Dowiedz się, jakie sprawy możesz załatwić w jego siedzibie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nowa sala gimnastyczna w Malinowie otwarta

13-10-2013

W piątek 11 października uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu nowej sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Malinowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Taekwondo Olimpijskie: Dziewczyny na medal

06-10-2013

W dniach 23-28 września w Portugalii 17-sto osobowa reprezentacja Polski brała udział w Mistrzostwach Europy Juniorów w Taekwondo Olimpijskim. Reprezentacja wywalczyła 7 medali: złoty, srebrny i 5 brązowych, plasując się w klasyfikacji drużynowej na 3 miejscu. Duży udział w tym sukcesie miały ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina wyremontuje boiska sportowe

06-10-2013

Sołtysi poprosili Wójta Pawła Cieślińskiego o wyremontowanie boisk sportowych w kilku miejscowościach. Prośby te spotkały się ze zrozumieniem władz gminnych:

przeczytaj artykuł z filmem »

Ulica Wolności na chwilę dwukierunkowa

03-10-2013

Dla osób, które denerwuje "jednokierunkowość" ulicy Wolności mamy dobrą i złą wiadomość. Ta ulica będzie dwukierunkowa, ale ... tymczasowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Komendant: „policja ma gdzie parkować!”

29-09-2013

To nie burmistrz miasta, dyrektor szkoły ani komendant policji są winni zakorkowanej ulicy Grunwaldzkiej? W takim razie kto?

przeczytaj artykuł z filmem »

Trzecia Spartakiada dla Seniorów za nami

29-09-2013

Aktywność fizyczna odgrywa ważną rolę w życiu człowieka a przede wszystkim wydłuża średnią wieku. Wiedzą o tym działdowscy seniorzy biorący udział w Spartakiadzie dla Seniorów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w szkole

26-09-2013

W środę 25 września w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Działdowie odbyła się konferencja dotycząca bezpieczeństwa w szkole.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).