Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Start-Kombet Działdowo liderem III ligi

04-12-2013

W drugim meczu rundy rewanżowej piłkarze Startu-Kombet pokonali Huragan Morąg 3-2 i przerwę zimową spędzą na pozycji lidera rozgrywek.

przeczytaj artykuł z filmem »

Andrzejkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

02-12-2013

W sobotę 30 listopada w hali sportowej Gimnazjum Numer 2 w Działdowie odbył się Andrzejkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla osób dorosłych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy w Gminie Działdowo powstanie kolejna sala?

02-12-2013

Pierwotnie Gmina Działdowo planowała wybudować łącznie cztery sale gimnastyczne. Plan udało się zrealizować w ciągu 11 lat a obiekt sportowy przy Zespole Szkół w Księżym Dworze miał być ostatnim tego typu. Jest jednak szansa na jeszcze jeden!

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowianin wyśpiewał pierwsze miejsce!

28-11-2013

Zakończył się Hoffer Super Hit już dziś określany mianem wielkiej szansy dla młodych talentów. Pierwsze miejsce zdobył Jakub Zajączkowski z Działdowa.

przeczytaj artykuł z filmem »

Spotkanie diabetyków. Glukometry dla niewidomych.

28-11-2013

Na dzień 14 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Walki z Cukrzycą. Obchody tego święta poświęcono powikłaniom cukrzycowym, stąd tematem przewodnim spotkania członków działdowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków była stopa cukrzycowa.

przeczytaj artykuł z filmem »

Patriotyzmu uczą się już od najmłodszych lat

27-11-2013

Wszystkie działdowskie przedszkola dbają o odpowiednią edukację patriotyczną naszych dzieci już od najmłodszych lat. Nie inaczej jest w Przedszkolu Miejskim Numer 5 w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co robić z oponami i popiołem?

27-11-2013

EZG "Działdowszczyzna" podjął decyzję o przyjmowaniu zużytych opon. Kazimierz Kordecki wyjaśnia również jak postępować z popiołem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nowy spektakl „O zamiarze pewnego Ożenku”

27-11-2013

We wtorek 26 listopada w Miejskim Domu Kultury w Działdowie miała miejsce premiera teatralna grupy „Pewni Niepewni”. Zobaczyliśmy przedstawienie według komedii Mikołaja Gogola zatytułowanej „O zamiarze pewnego Ożenku”.

przeczytaj artykuł z filmem »

II Sejmik Samorządów Uczniowskich w Działdowie

26-11-2013

W czwartek 21 listopada miało miejsce wyjątkowe dla całej społeczności szkolnej wydarzenie: odbył się II Sejmik Samorządów Uczniowskich w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Udało się. Mikołaj przejdzie operację.

25-11-2013

Rodzice Mikołaja Sztangi, z pomocą wielu darczyńców zebrali pieniądze na operację syna w Niemczech. Zabieg odbędzie się już 12 grudnia.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).