Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Z EZG świętowaliśmy 10 lat członkostwa w UE

15-05-2014

Do świętowania dziesiątej rocznicy przystąpienia do Unii Europejskiej przyłączył się Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna. W ramach Dni Otwartych przez cały tydzień można było zwiedzać stację przeładunkową i brać udział w licznych konkursach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Superliga: Dekorglass nie zagra w play offach

14-05-2014

Tenisiści Dekorglassu zakończyli obecny sezon rozgrywek Superligi na 5. miejscu w tabeli. Poważna kontuzja Vrablika przekreśliła szansę drużyny na grę w play offach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Więcej Internetu w Gminie Działdowo

12-05-2014

Gmina Działdowo przystąpiła do rozbudowy infrastruktury dostępowej do Internetu. Jednocześnie prowadzone są bezpłatne szkolenia w zakresie korzystania z komputera i Internetu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rusza budowa kanalizacji Kisiny-Kurki

12-05-2014

Gmina Działdowo przystępuje do realizacji budowy kanalizacji ściekowej w miejscowościach Kisiny i Kurki. W dalszej kolejności planowana jest budowa kanalizacji w Gąsiorowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Centrum Kultury - miało łączyć, a dzieli

07-05-2014

Burmistrz Działdowa chce połączyć Miejski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną w Centrum Kultury. Propozycja już dzieli radnych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Miasto obcina opłatę targową. Komu?

06-05-2014

Radni wprowadzili dwa zwolnienia z obowiązującej sprzedawców opłaty targowej. W pewnych przypadkach nie będzie ona pobierana. W jakich?

przeczytaj artykuł z filmem »

Ekologiczny Związek Gmin zaprasza na festyn

30-04-2014

W dniach 5 - 9 maja EZG "Działdowszczyzna" zorganizuje szereg imprez podsumowujących projekty, dołfinansowane ze środków unijnych. Znamy szczegóły.

przeczytaj artykuł z filmem »

Konkurs recytatorski. Grand Prix dla Przedszkola nr 5.

30-04-2014

Już po raz piąty odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Podróże Przedszkolaków po Świecie Poezji Dziecięcej" dla przedstawicieli przedszkoli z terenu powiatu działdowskiego. Grand Prix Wójta Gminy Działdowo otrzymało Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mamy kolejną fuszerkę w Parku HDK?

30-04-2014

Remont Parku HDK jeszcze się nie zakończył, a radni mają kolejne zastrzeżenia. Tym razem chodzi o zbyt wąski zjazd dla niepełnosprawnych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kto kontroluje firmę KOMA?

25-04-2014

Zdaniem radnego Gołębiewskiego na osiedlach, gdzie śmieci wywozi firma KOMA, panuje bałagan. Mieszkańcy chcą wiedzieć, komu zgłaszać skargi.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).