Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Superliga: wyjątkowo udany start Dekorglassu

09-10-2014

Drużyna tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo pokonała przed własną publicznością zespół Pogoń Lębork 3:1 i po raz drugi w obecnym sezonie zdobyła komplet punktów. Bohaterem spotkania był Patryk Chojnowski, który wygrał obydwa swoje pojedynki.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tenisiści Dekorglassu gościli w Gimnazjum nr 1

07-10-2014

Tuż po meczu inaugurującym drugi sezon rozgrywek w Superlidze tenisa stołowego, drużyna Gabriela Chojaka spotkała się ze społecznością Gimnazjum nr 1 w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nie będzie remontu drogi Działdowo – Iłowo

05-10-2014

Przy trwających remontach dróg Działdowo – Lidzbark oraz Działdowo – Nidzica droga 544 Działdowo – Iłowo aż się prosi o modernizację. Okazuje się, że rodzime samorządy wspólnymi siłami próbowały namówić na to Wojewódzki Zarząd Dróg:

przeczytaj artykuł z filmem »

Nidzica chętnie przejmie „naszego” inwestora

04-10-2014

Sprawą „naszego” inwestora zainteresowały się władze powiatu nidzickiego. Nasz sąsiad jest gotów na jego przyjęcie, jeśli Działdowo tego nie zrobi i kusi lepszymi warunkami dla prowadzenia biznesu.

przeczytaj artykuł z filmem »

W powiecie działdowskim powstanie wiele kurników

02-10-2014

Nie chcą ich w Żurominie i Mławie, więc przyszli do nas. W jednej z miejscowości w powiecie działdowskim rozpoczęła się budowa kurników.

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowski szpital otrzyma nowoczesny rentgen

01-10-2014

Na ostatniej sesji Rady Powiatu poznaliśmy wiele faktów, które ucieszą obecnych i przyszłych pacjentów działdowskiego szpitala. Jednym z nich jest zakup nowoczesnego rentgena:

przeczytaj artykuł z filmem »

Fundusz sołecki w Gm. Działdowo w pełni zrealizowany

01-10-2014

Do ostatnich dni września trwały prace związane z uzupełnieniami placów zabaw i ogrodzeń – małych inwestycji wspomaganych funduszem sołeckim. W jego realizację aktywnie włączają się sołtysi:

przeczytaj artykuł z filmem »

PKP potwierdza, Pendolino NIE dla nas

30-09-2014

Podczas wrześniowej sesji Rady Powiatu Działdowskiego potwierdziły się nasze przewidywania. Władze PKP nie zmieniły zdania w sprawie postojów Pendolino w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowski skatepark wymaga pilnego remontu

26-09-2014

To aż niewiarygodne, że jeszcze nie doszło w nim do tragedii. Rozpadające się urządzenia, spróchniałe deski, wystające śruby i gwoździe. Oto nasz skatepark.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Działdowo pomoże w likwidacji azbestu

26-09-2014

Likwidacja rakotwórczego azbestu z naszych dachów to temat poruszany od wielu lat. Wszyscy wiemy, że należy się go pozbyć, ale wielu osób nie stać na utylizację. Gmina Działdowo postara się pomóc:

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).