Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Dekorglass poniósł porażkę z Manekinem Toruń

24-11-2014

W rozegranym awansem meczu dziewiątej kolejki Superligi tenisa stołowego, drużyna Dekorglass Działdowo uległa Manekinowi Toruń 1:3. Honorowy punkt dla gospodarzy zdobył Jiri Vrablik.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass pokonał AZS Politechnikę Rzeszów

21-11-2014

Kolejnym, szóstym już zwycięstwem tenisistów Dekorglassu zakończył się pojedynek z drużyną AZS Politechnika Rzeszów. Tuż przed końcem I rundy rozgrywek działdowianie plasują się w czołówce tabeli.

przeczytaj artykuł z filmem »

Superliga: Pierwsza porażka Dekorglassu

06-11-2014

Poniedziałek 3 listopada nie był najszczęśliwszym dniem dla drużyny Dekorglassu ani dla jej kibiców. Działdowscy zawodnicy doznali pierwszej porażki w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Piotra Kołacińskiego uległa na wyjeździe Kolpingowi Frac Jarosław 1:3.

przeczytaj artykuł z filmem »

Przypominamy: mija termin składania deklaracji

06-11-2014

Z dniem 1 stycznia 2015 r. nastąpi istotna zmiana w systemie gospodarki odpadami komunalnymi, która będzie dotyczyć właścicieli i zarządców nieruchomości niezamieszkałych. Muszą oni złożyć deklaracje w siedzibie EZG "Działdowszczyzna". Termin upływa 25 listopada rb.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Chodników jest mało i są po złej stronie ulicy”

31-10-2014

Budowa lub remont chodników to problem najczęściej zgłaszany przez miejskich radnych. Buduje się ich za mało lub po złej stronie ulicy. Co na to władze miasta?

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass pokonał mistrza Polski

29-10-2014

Dekorglass pozostaje bez porażki w rozgrywkach Superligi tenisa stołowego. W ostatniej kolejce drużyna z Działdowa pokonała mistrza Polski - Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3-2.

przeczytaj artykuł z filmem »

Droga Działdowo – Nidzica została uroczyście otwarta

29-10-2014

W poniedziałek 27 października przy skrzyżowaniu ulic Olsztyńskiej i Nidzickiej w Działdowie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, otwierającego ponad 20-kilometrowy odcinek drogi rozbudowanej pomiędzy Działdowem, a Nidzicą.

przeczytaj artykuł z filmem »

Droga w Myślętach zostanie naprawiona

28-10-2014

Problem naprawy zniszczonej drogi w Myślętach sołtys zgłaszała na kilku gminnych sesjach pod rząd. Wkrótce doczekamy się jego rozwiązania:

przeczytaj artykuł z filmem »

Sala przy Zespole Szkół Numer 1 została otwarta

26-10-2014

Przy Zespole Szkół Numer 1 w Działdowie otwarto nowy, imponujący obiekt sportowy. To już ostatnia sala gimnastyczna w powiecie działdowskim jaka wybudowana została przez organ prowadzący szkoły, czyli Starostwo Powiatowe.

przeczytaj artykuł z filmem »

W Turzy Wielkiej doczekają się kanalizacji

25-10-2014

Już wkrótce Mieszkańcy Turzy Wielkiej w Gminie Działdowo doczekają się sieci kanalizacyjnej. Aktualnie trwają prace nad opracowaniem dokumentacji:

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).