Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Najlepsi strażacy na zawodach w Rybnie [FILM]

03-10-2017

Na terenie boiska w Rybnie odbyły się Powiatowe Zawody Strażackie. Zawody te były zwieńczeniem zmagań strażaków z powiatu działdowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

3. Biegi przełajowe „Uzdowo na 5” za nami [FILM]

02-10-2017

W sobotę 30 września w Uzdowie odbyły się tradycyjne biegi przełajowe „Uzdowo na 5”. To sportowe wydarzenie na stałe już wpisało się w kalendarz imprez Gminy Działdowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Przeżyli ze sobą 50 lat i otrzymali medale [FILM]

02-10-2017

Burmistrz Grzegorz Mrowiński wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyną Nowocińską w imieniu Prezydenta RP wręczył 24. parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sukces w Superlidze, porażka w Lidze Mistrzów

02-10-2017

Pierwszy mecz w rozgrywkach Ligi Mistrzów tenisa stołowego zakończył się dla Dekorglassu porażką. Na otarcie łez otrzymaliśmy zwycięstwo w Superlidze.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wlewsk obchodził Święto Cebuli [FILM]

29-09-2017

Święto Cebuli, czyli ostatnia impreza tematyczna podsumowująca Tydzień Cittaslow już za nami. Pogoda rozpieszczała, więc piękniejszego zakończenia sezonu Wlewsk nie mógł sobie wymarzyć.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kim byli „Zapomniani kaci Hitlera”? [FILM]

27-09-2017

Stowarzyszenie „Pamięć i Tożsamość” rozpoczęło nową edycję programu „Z historią na TY”. Drugi wykład poświęcono zbrodniom niemieckim.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tydzień Cittaslow: Święto Ślimaka w Działdowie [FILM]

27-09-2017

Miniony tydzień był obchodzony jako Tydzień Cittaslow. W jego organizację włączyły się działdowskie placówki edukacyjne oraz instytucje kultury i sportu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Posiadał 750 doniczek konopi indyjskich [FILM]

26-09-2017

Funkcjonariusze CBŚP i działdowskiej policji zatrzymali 24-latka, podejrzanego o uprawę konopi indyjskich. Znaleziono aż 750 doniczek konopi i sprzęt do ich uprawy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mieszkańcy Jelenia obchodzili Święto Żurawiny [FILM]

25-09-2017

W Jeleniu odbyła się jedyna w swoim rodzaju impreza: III edycja Święta Żurawiny. To oczekiwane przez mieszkańców wydarzenie integruje i promuje naturalną, bagienną żurawinę oraz produkty na bazie tego zdrowego owocu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Działdowo poszerzyła swoją sieć szkół [FILM]

17-09-2017

Trzy miejscowości, objęte dotąd obwodami szkół miejskich znalazły się poza sieciami szkół miasta oraz Gminy Działdowo. To niedopatrzenie zostało naprawione na sesji Rady Gminy Działdowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).