Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Dekorglass pokonał Kolping Jarosław 3:0

13-01-2015

Sensacją zakończył się pojedynek tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo z Kolpingiem Frac Jarosław. Gospodarze pokonali drużynę z Jarosławia, wygrywając wszystkie pojedynki przy stole.

przeczytaj artykuł z filmem »

WOŚP: Zebraliśmy ponad 23 tysiące złotych!

12-01-2015

Niedzielne wichury nie zniechęciły ani wolontariuszy ani wrzucających pieniądze do ich puszek przechodniów, ani biorących udział w licytacji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dlaczego nie było porządnego Sylwestra?

07-01-2015

Cześć mieszkańców Działdowa poczuła się zawiedziona brakiem porządnej zabawy sylwestrowej w mieście. Czemu powitanie Nowego Roku było tak ubogie?

przeczytaj artykuł z filmem »

Ile będzie zarabiał v-ce burmistrz Działdowa?

05-01-2015

Jaka będzie pensja Andrzeja Wiśniewskiego i czy jego zarobki będą wyższe, czy niższe od Ryszarda Duchny? Tą kwestią zainteresowali się opozycyjni radni Rady Miasta Działdowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sporu o modlitwę na sesji ciąg dalszy

05-01-2015

Radni mają bardzo pracowity okres: od miesiąca zajmują się głównie modlitwą… I tym, czy na sesjach Rady Miasta jest na nią czas i miejsce.

przeczytaj artykuł z filmem »

Radny Kociela proponuje zmiany w Urzędzie

03-01-2015

Już pierwsza sesja Rady Miasta przyniosła pierwsze propozycje zmian. Jedną z nich jest zmiana… ustawienia stołów na Sali konferencyjnej Urzędu Miasta zaproponowana przez radnego Zbigniewa Kocielę. Wtedy została odłożona z powodu ważniejszych spraw, ale powróciła na ostatniej sesji:

przeczytaj artykuł z filmem »

Jakie decyzje podjął nowy burmistrz Działdowa?

01-01-2015

Minęły zaledwie 3 tygodnie od zaprzysiężenia nowego burmistrza Grzegorza Mrowińskiego. Znamy pierwsze decyzje nowego włodarza miasta.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy radny zachował się nieodpowiednio?

30-12-2014

Na pierwszej sesji Rady Miasta Działdowo radny Zenon Gajewski poprosił o głos i na mównicy wprawił w osłupienie osoby wierzące jak i niewierzące.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dlaczego radny Andrzej Tessar się odcina?

30-12-2014

Niemal całkowicie nowy skład Rady Miasta Działdowo spotkał się z oddechem ulgi wśród mieszkańców. Wielu radnych zapowiedziało odcięcie się od starych układów. Niektórzy, jak radny Andrzej Tessar zrobili to oficjalnie:

przeczytaj artykuł z filmem »

Co się zmieni w gospodarce odpadami?

21-12-2014

EZG "Działdowszczyzna" wyłonił firmy, które będą odbierać śmieci od 1 stycznia 2015 r. do 31 grudnia 2016 r. Zmienią się również nieznacznie harmonogramy odbioru śmieci.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).