Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Wodociąg w Malinowie powstanie do końca września

29-08-2014

Dobra wiadomość dla mieszkańców Malinowa: długo oczekiwana inwestycja w postaci nowego wodociągu zostanie zrealizowana w ciągu miesiąca:

przeczytaj artykuł z filmem »

Golec uOrkiestra

17-08-2014

Na dosłownie chwilę przed koncertem Golec uOrkiestra w Działdowie udało nam się porozmawiać z braćmi Łukaszem i Pawłem Golec.

przeczytaj artykuł z filmem »

Krasnołąka: pierwsze dożynki w parafii Burkat

17-08-2014

W niedzielę 17 sierpnia uczestniczyliśmy w Święcie Plonów – czyli dożynkach parafialnych. Uroczystość ta po raz pierwszy organizowana była w miejscowości Krasnołąka a w związku z tym, że parafia Burkat powstała w ubiegłym roku – również po raz pierwszy w parafii Burkat.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dni Działdowa 2014 za nami

17-08-2014

Kiedyś jednodniowe Urodziny Miasta, dziś dwutygodniowe świętowanie, gdzie każdy mieszkaniec znalazł coś dla siebie. W skrócie: Dni Działdowa 2014.

przeczytaj artykuł z filmem »

XI Turniej Rycerski o Miecz Świętej Katarzyny

16-08-2014

W sobotę 9 sierpnia działdowski dziedziniec zamkowy opanowali rycerze, łucznicy, damy dworu i giermkowie. Rozpoczął się XI Turniej Rycerski o Miecz Świętej Katarzyny.

przeczytaj artykuł z filmem »

Coraz więcej utonięć. Obejrzyj film i przeżyj.

10-08-2014

Oglądając spot reklamujący nową kampanię przygotowaną przez warmińsko-mazurską Policję zaczynasz łapać oddech, brakuje ci tchu...

przeczytaj artykuł z filmem »

Krzysztof Tabaczka

09-08-2014

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z poetą Krzysztofem Tabaczką, poprowadzonego tradycyjnie przez Renatę Buczyńską.

przeczytaj artykuł z filmem »

Magdalena Pawelska

29-07-2014

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z lokalną poetką Magdaleną Pawelską, poprowadzonego tradycyjnie przez Renatę Buczyńską.

przeczytaj artykuł z filmem »

Burmistrz wysyłał smsy sam na siebie?

27-07-2014

Jak informuje Tygodnik Działdowski (wydanie nr 29 z 22 lipca 2014, artykuł „SMS-owy przekręt burmistrza?”) na ostatniej sesji Rady Miasta radny Grzegorz Mrowiński złożył pisemną interpelację dotyczącą kosztów smsów premium wysyłanych ze służbowej komórki burmistrza w plebiscycie

przeczytaj artykuł z filmem »

Lidia Sadowa i twórczość Zbigniewa Rzeszutko

23-07-2014

W niedzielę 20 lipca pogoda postanowiła spłatać figla, przez co II Powiatowy Wieczór z Poezją odbył się w Miejskim Domu Kultury w Działdowie, a nie jak dotąd przy ratuszu. Nie przeszkodziło to jednak jego uczestnikom znakomicie się bawić.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).