Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Miasto obcina opłatę targową. Komu?

06-05-2014

Radni wprowadzili dwa zwolnienia z obowiązującej sprzedawców opłaty targowej. W pewnych przypadkach nie będzie ona pobierana. W jakich?

przeczytaj artykuł z filmem »

Ekologiczny Związek Gmin zaprasza na festyn

30-04-2014

W dniach 5 - 9 maja EZG "Działdowszczyzna" zorganizuje szereg imprez podsumowujących projekty, dołfinansowane ze środków unijnych. Znamy szczegóły.

przeczytaj artykuł z filmem »

Konkurs recytatorski. Grand Prix dla Przedszkola nr 5.

30-04-2014

Już po raz piąty odbył się konkurs recytatorski pod hasłem "Podróże Przedszkolaków po Świecie Poezji Dziecięcej" dla przedstawicieli przedszkoli z terenu powiatu działdowskiego. Grand Prix Wójta Gminy Działdowo otrzymało Przedszkole Miejskie nr 5 w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mamy kolejną fuszerkę w Parku HDK?

30-04-2014

Remont Parku HDK jeszcze się nie zakończył, a radni mają kolejne zastrzeżenia. Tym razem chodzi o zbyt wąski zjazd dla niepełnosprawnych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kto kontroluje firmę KOMA?

25-04-2014

Zdaniem radnego Gołębiewskiego na osiedlach, gdzie śmieci wywozi firma KOMA, panuje bałagan. Mieszkańcy chcą wiedzieć, komu zgłaszać skargi.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lębork pokonany. Jest szansa na play offy.

16-04-2014

Drużyna Dekorglassu sprawiła swoim kibicom miłą niespodziankę, pokonując Pogoń Lębork 3:0. Po przedostatniej kolejce rozgrywek Superligi tenisa stołowego zespół z Działdowa awansował na 4. miejsce w tabeli.

przeczytaj artykuł z filmem »

To pierwszy taki konkurs kulinarny

13-04-2014

W Zespole Szkół w Malinowie odbył się wyjątkowy konkurs kulinarny. Wyjątkowy, bo oprócz uczniów wzięli w nim udział również rodzice.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kino - na kredyt dziś, czy dopłatę za rok?

14-04-2014

Skoro nie będzie basenu to zajmijmy się "palącymi" inwestycjami. Taka propozycja padła na sesji Rady Miasta. Jedną z pilniejszych jest budowa sali kinowej, na którą na dzień dzisiejszy dopłaty brak.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tytuł Mistrza Szachów dla Piotra Zarębskiego

13-04-2014

Szkoła Podstawowa nr 3 w Działdowie gościła po raz piąty najlepszych szachistów z województwa Warmińsko-Mazurskiego w kategorii przedszkolaków do lat 7.

przeczytaj artykuł z filmem »

Agatka zamiast ograniczenia prędkości

11-04-2014

Radna Wanda Milewska zabiega o rozszerzenie ograniczenia prędkości do 40 km/h na całą ulicę Konopnickiej ze względu na bezpieczeństwo dzieci, uczęszczających do szkoły. Już wiemy, że kierowcy nie będą musieli zwalniać, za to przejścia dla pieszych będą bardziej widoczne.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).