Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Mieszkańcy Nidzickiej 7 proszą o utwardzony parking

15-04-2015

Kwestie utwardzania parkingów przy blokach za pieniądze z Urzędu Miasta wracają jak bumerang. Kolejny tego typu problem poruszyła radna Elżbieta Konarzewska.

przeczytaj artykuł z filmem »

Miasto będzie dotować wymianę pieców

13-04-2015

Po czterech miesiącach pracy radnego Przybyszewskiego doczekaliśmy się poruszenia problemu dotyczącego więcej niż jednego mieszkańca.

przeczytaj artykuł z filmem »

Hala sportowa w Ruszkowie w przyszłym roku

13-04-2015

Już w ubiegłym roku informowaliśmy o tym, że radni Gminy Działdowo zdecydowali o budowie kolejnej sali gimnastycznej, tym razem w miejscowości Ruszkowo. Wójt informuje na jakim etapie jest ta inwestycja.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ul. Norwida: remont, ale bez konsultacji

12-04-2015

Wkrótce rozpocznie się długo oczekiwany remont ulicy Norwida w Działdowie. O utrudnienia z nim związane pytał na sesji radny Zenon Gajewski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Działdowo naprawia drogi po zimie

09-04-2015

Budżet na utrzymanie dróg jest ustalony z góry a niewykorzystane pieniądze nie przepadają. To, czego gmina nie wydała na posypywanie i odśnieżanie może wydać na naprawę i modernizację.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dlaczego Działdowo nie należy do strefy?

09-04-2015

Miasto nie jest włączone do specjalnej strefy ekonomicznej. Dlaczego i czy rzutuje to na pozyskiwaniu przedsiębiorców i inwestorów?

przeczytaj artykuł z filmem »

Kiedy w mieście pojawią się lampy LED?

08-04-2015

Radna Aleksandra Korzeniewska na piśmie zwróciła się z zapytaniem o oświetlenie w Działdowie. Swoje pytania powtórzyła na ostatniej sesji Rady Miasta:

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy uda się poprawić bezpieczeństwo na drodze?

07-04-2015

Mieszkańcy miejscowości Burkat w Gminie Działdowo narzekają na niebezpieczny odcinek drogi. Na ostatniej sesji Rady Gminy dopytywali o możliwość poprawy bezpieczeństwa. Gmina robi co może, ale nie do niej należy droga…

przeczytaj artykuł z filmem »

Schody nowe, a już do generalnego remontu

07-04-2015

Na kwestię dopiero co oddanych do użytku, a już rozpadających się schodów przy ulicy Olsztyńskiej w Działdowie zwrócił uwagę radny Roman Łukaszewski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ścieżka rowerowa do Filic i Burkatu możliwa?

02-04-2015

Coraz częściej mieszkańcy Burkatu i Filic zgłaszają potrzebę pobudowania ścieżki rowerowej w kierunku ich miejscowości. Samochody do i z Działdowa jeżdżą tamtędy bardzo szybko, a ścieżka poprawiłaby bezpieczeństwo.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).