Dziś jest Wtorek, 23 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Emerencja, Ildefons, Rajmund
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Były burmistrz dostał ponad 45 tysięcy odprawy

22-02-2015

Ucinamy spekulacje i odpowiadamy na powtarzające się pytanie: ile odprawy otrzymał ustępujący burmistrz Bronisław Mazurkiewicz?

przeczytaj artykuł z filmem »

Radna Konarzewska: podświetlmy wieżę kościoła!

20-02-2015

Na ostatniej sesji Rady Miasta radna Elżbieta Konarzewska zaproponowała oświetlenie wieży najstarszego działdowskiego kościoła. Swoją propozycję szczegółowo uzasadniła:

przeczytaj artykuł z filmem »

Na przystankach pojawią się kosze na śmieci

19-02-2015

Problem zaśmiecania przystanków autobusowych był wielokrotnie poruszany na wiejskich zebraniach i sesjach Rady Gminy Działdowo. W tym roku problem zniknie, gdyż gmina zamierza założyć tam kosze na śmieci:

przeczytaj artykuł z filmem »

Reforma Katarzynek, a nie darmowe bilety

17-02-2015

Na ostatniej sesji Rady Miasta burmistrz Grzegorz Mrowiński poinformował, że chce zmiany obecnej formy przyznawania Katarzynek. To odpowiedź na prośbę o darmowe wejściówki na Galę dla emerytowanych pracowników.

przeczytaj artykuł z filmem »

Oto czym zajmują się działdowscy radni

17-02-2015

Minęły trzy miesiące od wyboru nowej Rady Miasta Działdowo. Przyjrzyjmy się problemom poruszanym przez radnych na sesjach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Będzie komisja do spraw organizacji imprez?

16-02-2015

Miejski Sylwester został dokładnie omówiony, radny Kociela idzie jednak krok dalej i już zastanawia się nad kolejnymi imprezami:

przeczytaj artykuł z filmem »

Sporu o brak zabawy sylwestrowej ciąg dalszy

15-02-2015

Do tematu braku tradycyjnej imprezy sylwestrowej w Działdowie wróciła na ostatniej sesji Rady Miasta radna Aleksandra Korzeniewska.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zniknie Strefa Płatnego Parkowania?

15-02-2015

W Mławie za pół godziny parkowania w płatnej strefie zapłacimy 50 groszy. W mniejszym, biedniejszym i zakorkowanym Działdowie – złotówkę.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Działdowo użycza sale gimnastyczne za darmo

13-02-2015

Gmina Działdowo dba o rozwój sportowy swoich mieszkańców, dlatego od początku roku nieodpłatnie użycza im sal gimnastycznych:

przeczytaj artykuł z filmem »

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy była niepotrzebna?

11-02-2015

Na ubiegłorocznych sesjach wielokrotnie słyszeliśmy prośby mieszkańców i sołtysów o zmianę godzin pracy Urzędu Gminy. Okazuje się jednak, że nikt z tego udogodnienia nie korzystał.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).