Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Działdowo zostanie pozwane za aquapark?

21-01-2015

Pytania dotyczące budowy centrum wodnego, toczącego się sporu Urzędu Miasta z firmą Kornas i ewentualnych odszkodowań nie cichną.

przeczytaj artykuł z filmem »

Oni otrzymali statuetki Katarzynki 2015

19-01-2015

W sobotę 17 stycznia podczas gali Katarzynki 2015 trzem osobom wręczono wyróżnienia za działalność na rzecz miasta i powiatu działdowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass pokonał Kolping Jarosław 3:0

13-01-2015

Sensacją zakończył się pojedynek tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo z Kolpingiem Frac Jarosław. Gospodarze pokonali drużynę z Jarosławia, wygrywając wszystkie pojedynki przy stole.

przeczytaj artykuł z filmem »

WOŚP: Zebraliśmy ponad 23 tysiące złotych!

12-01-2015

Niedzielne wichury nie zniechęciły ani wolontariuszy ani wrzucających pieniądze do ich puszek przechodniów, ani biorących udział w licytacji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dlaczego nie było porządnego Sylwestra?

07-01-2015

Cześć mieszkańców Działdowa poczuła się zawiedziona brakiem porządnej zabawy sylwestrowej w mieście. Czemu powitanie Nowego Roku było tak ubogie?

przeczytaj artykuł z filmem »

Ile będzie zarabiał v-ce burmistrz Działdowa?

05-01-2015

Jaka będzie pensja Andrzeja Wiśniewskiego i czy jego zarobki będą wyższe, czy niższe od Ryszarda Duchny? Tą kwestią zainteresowali się opozycyjni radni Rady Miasta Działdowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sporu o modlitwę na sesji ciąg dalszy

05-01-2015

Radni mają bardzo pracowity okres: od miesiąca zajmują się głównie modlitwą… I tym, czy na sesjach Rady Miasta jest na nią czas i miejsce.

przeczytaj artykuł z filmem »

Radny Kociela proponuje zmiany w Urzędzie

03-01-2015

Już pierwsza sesja Rady Miasta przyniosła pierwsze propozycje zmian. Jedną z nich jest zmiana… ustawienia stołów na Sali konferencyjnej Urzędu Miasta zaproponowana przez radnego Zbigniewa Kocielę. Wtedy została odłożona z powodu ważniejszych spraw, ale powróciła na ostatniej sesji:

przeczytaj artykuł z filmem »

Jakie decyzje podjął nowy burmistrz Działdowa?

01-01-2015

Minęły zaledwie 3 tygodnie od zaprzysiężenia nowego burmistrza Grzegorza Mrowińskiego. Znamy pierwsze decyzje nowego włodarza miasta.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy radny zachował się nieodpowiednio?

30-12-2014

Na pierwszej sesji Rady Miasta Działdowo radny Zenon Gajewski poprosił o głos i na mównicy wprawił w osłupienie osoby wierzące jak i niewierzące.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).