Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Szkoła w Ruszkowie doczeka się nowej sali

21-10-2014

Choć oddana do użytku w październiku ubiegłego roku sala w Księżym Dworze miała być ostatnią wybudowaną przez Gminę Działdowo radni podjęli decyzję o budowie kolejnej w jednej z najstarszych szkół:

przeczytaj artykuł z filmem »

Mamy już 60 tysięcy odwiedzin miesięcznie!

20-10-2014

Statystyki nie kłamią: jesteśmy w czołówce mediów w powiecie działdowskim! A to wszystko dzięki Wam drodzy czytelnicy! Dziękujemy!

przeczytaj artykuł z filmem »

Sąd ogłosił upadłość firmy Kornas

19-10-2014

Sąd Rejonowy w Koszalinie ogłosił upadłość wykonawcy działdowskiego Aquaparku. Co to oznacza dla Działdowa i czy dalej grozi nam proces ze strony firmy Kornas?

przeczytaj artykuł z filmem »

Park i nowa siedziba MDK odebrane

18-10-2014

Prace remontowo - adaptacyjne w budynku po byłym "Medyku" i w parku HDK dobiegły końca. W dniu 15 października obiekty przeszły odbiór techniczny. Otwarcie nowej siedziby MDK i MBP nastąpi 6 listopada.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy park im. HDK będzie bezpieczny?

17-10-2014

Radny Andrzej Tessar zgłosił problem bezpieczeństwa w parku przy byłym "Medyku". Problem nasila się szczególnie w jego tylnej części.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wspólnie wybudują most za 200 tysięcy złotych

13-10-2014

Powiat Działdowski i Gmina Działdowo wspólnymi siłami położą chodnik i wybudują most na rzece.

przeczytaj artykuł z filmem »

Efekt gotowania może być zaskakujący!

12-10-2014

Jak można gotować nieszablonowo, niesztampowo i zaskakująco – po prostu inaczej dowiedzieli się uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Superliga: wyjątkowo udany start Dekorglassu

09-10-2014

Drużyna tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo pokonała przed własną publicznością zespół Pogoń Lębork 3:1 i po raz drugi w obecnym sezonie zdobyła komplet punktów. Bohaterem spotkania był Patryk Chojnowski, który wygrał obydwa swoje pojedynki.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tenisiści Dekorglassu gościli w Gimnazjum nr 1

07-10-2014

Tuż po meczu inaugurującym drugi sezon rozgrywek w Superlidze tenisa stołowego, drużyna Gabriela Chojaka spotkała się ze społecznością Gimnazjum nr 1 w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nie będzie remontu drogi Działdowo – Iłowo

05-10-2014

Przy trwających remontach dróg Działdowo – Lidzbark oraz Działdowo – Nidzica droga 544 Działdowo – Iłowo aż się prosi o modernizację. Okazuje się, że rodzime samorządy wspólnymi siłami próbowały namówić na to Wojewódzki Zarząd Dróg:

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).