Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Otrzymali nagrody za osiągnięcia w nauce [FILM]

10-10-2017

Na ostatniej - uroczystej Sesji Rady Gminy Płośnica wójt Krzysztof Groblewski wraz z Przewodniczącym Rady Janem Makowskim wręczyli wybitnie uzdolnionym uczniom nagrody i gratulacje za osiągane wyniki w nauce i sporcie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Na sesji o sieci szpitali i karetce w Rybnie [FILM]

10-10-2017

Dyrektor szpitala Elżbieta Leżuchowska tłumaczy, jak zmieni się sytuacja działdowskiej służby zdrowia po wprowadzeniu nowej reformy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Emilia Sukertowa w grze miejskiej [FILM]

08-10-2017

Uczniowie ZS w Malinowie wzięli udział w grze, poświęconej ich patronce. To część projektu pt. „Emilia Sukertowa-Biedrawina znana i nieznana”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zobacz, która szkoła jest najlepsza w sporcie [FILM]

06-10-2017

Zarząd Powiatu Działdowskiego podsumował Współzawodnictwo Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych za miniony rok. Rywalizacja była zacięta.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tak obchodzimy 130. rocznicę urodzin patronki [FILM]

06-10-2017

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie odbył się wernisaż wystawy poświęconej życiu i działalności Emilii Sukertowej-Biedrawiny.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ślubowanie klas pierwszych SP 3 [FILM]

05-10-2017

Pierwszoklasiści z działdowskiej "Trójki" zostali uroczyście przyjęci w poczet uczniów szkoły. Pasowania dokonała dyrektor Joanna Karaszewska.

przeczytaj artykuł z filmem »

Razem do Trójstyku w tygodniu Cittaslow [FILM]

04-10-2017

„Razem do Trójstyku” to akcja mająca na celu spotkanie środowisk lokalnych w pięknych okolicznościach natury. Tegoroczna druga już edycja tego wydarzenia odbyła się w okolicach wsi Konopaty leżącej na trójstyku województw: warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego oraz ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Najlepsi strażacy na zawodach w Rybnie [FILM]

03-10-2017

Na terenie boiska w Rybnie odbyły się Powiatowe Zawody Strażackie. Zawody te były zwieńczeniem zmagań strażaków z powiatu działdowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

3. Biegi przełajowe „Uzdowo na 5” za nami [FILM]

02-10-2017

W sobotę 30 września w Uzdowie odbyły się tradycyjne biegi przełajowe „Uzdowo na 5”. To sportowe wydarzenie na stałe już wpisało się w kalendarz imprez Gminy Działdowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Przeżyli ze sobą 50 lat i otrzymali medale [FILM]

02-10-2017

Burmistrz Grzegorz Mrowiński wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Katarzyną Nowocińską w imieniu Prezydenta RP wręczył 24. parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).