Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Czy Nidzica to miasto brudasów?

01-04-2015

Na VI sesji Rady Miejskiej burmistrz Jacek Kosmala poruszył temat czystości ulic w Nidzicy.

przeczytaj artykuł z filmem »

To było podziękowanie w pięknym stylu

30-03-2015

„To było piękne i dla takich chwil warto naszym kibicom dostarczać emocji w postaci dobrej gry i organizować tenisowe spotkania” – mówił Gabriel Chojak.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kurników nie uda się zablokować

28-03-2015

Groźba powstania kilkuset kurników na terenie pow. działdowskiego wciąż nad nami wisi. Gmina Działdowo robi co może, by do tego nie dopuścić.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy te samochody kiedykolwiek stąd znikną?

28-03-2015

Samochody parkujące przy przychodni lekarskiej w Malinowie są zmorą dla pozostałych użytkowników drogi. Trudno się tam wyminąć samochodom osobowym, nie mówiąc o autobusach czy sprzęcie rolniczym.

przeczytaj artykuł z filmem »

Na Olimpię Grudziądz nie było mocnych

26-03-2015

We wtorek 24 marca KS Dekorglass uległ przed własną publicznością liderowi tabeli po rundzie zasadniczej – ASTS Olimpii-Unii Grudziądz 0:3.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wójcie, spraw by było więcej pociągów

22-03-2015

Wójt, burmistrz a nawet starosta mają niewielki wpływ na ilość pociągów kursujących ‘do’ i ‘z’ Działdowa - jest to regulowane ilością chętnych chcących korzystać na danej trasie z tego środka transportu. Mimo wszystko wciąż pojawiają się wnioski o zwiększenie ilości pociągów: ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Na wjeździe do Działdowa brakuje oświetlenia

25-03-2015

Mieszkańcom Działdowa i okolic wyjątkowo leży na sercu uporządkowanie oświetlenia miejskiego. A co z drogami wjazdowymi do miasta? W wielu miejscach lamp nie ma tam wcale…

przeczytaj artykuł z filmem »

W ZS Malinowo było Zdrowo i Sportowo

22-03-2015

Zamiast na wagary lepiej na imprezę, a takiej już dawno nie było - stwierdzili gimnazjaliści zaproszeni na zmagania w Zespole Szkół w Malinowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Aleja lip w Malinowie stwarza zagrożenie

18-03-2015

Droga, prowadząca do ZS w Malinowie pięknieje z roku na rok, ale gałęzie zabytkowych lip zagrażają przechodniom. Czy ten problem uda się rozwiązać?

przeczytaj artykuł z filmem »

Będą dalsze zmiany komunikacyjne w mieście

17-03-2015

W związku z utrudnieniami w ruchu pojazdów kilka tygodni temu ulicę Katarzyny wyłączono ze Strefy Płatnego Parkowania. Będą kolejne zmiany.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).