Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Uczestnicy Turnieju Wsi skłóceni. Dlaczego?

18-07-2015

Miała być wspólna zabawa i atrakcyjne spędzenie wolnego czasu, a wynikła kłótnia. I to nie jedna. Dlaczego uczestnicy turnieju pokłócili się?

przeczytaj artykuł z filmem »

Będziemy płacić za ogłoszenia na słupach

16-07-2015

Wkrótce będziemy płacić za umieszczanie na miejskich słupach ogłoszeniowych plakatów, mimo że administrator nie będzie odpowiedzialny za ich stan.

przeczytaj artykuł z filmem »

850 złotych miesięcznie za opróżnianie koszy na śmieci

15-07-2015

Wprowadzenie na przystankach autobusowych w Gminie Działdowo koszy na śmieci oczywiście przyczyni się do poprawy wizerunku gminnych miejscowości. Niestety będą też generowały stałe koszty utrzymania.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmowa z Elżbietą Zakrzewską

14-07-2015

Elżbieta Zakrzewska jest działdowianką i nie wyobraża sobie życia w innym mieście, chociaż fascynuje ją wiele miejsc w Polsce i nie tylko.

przeczytaj artykuł z filmem »

Reklamy z zamku mają szansę zniknąć

13-07-2015

Reklamy zasłaniające ruinę zamkowej baszty mogą wkrótce zniknąć. Stelaż pozostanie, ale pojawią się na nim bardziej odpowiednie informacje.

przeczytaj artykuł z filmem »

Barszcz Sosnowskiego atakuje Gminę Działdowo

09-07-2015

Przywieziony od ‘przyjaciół’ zza wschodniej granicy Barszcz Sosnowskiego co roku zbiera żniwa. Jest sporym problemem również w Gm. Działdowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Spotkanie z tradycją, czyli XV Lidzbarski Jarmark

09-07-2015

W sobotę 4 lipca już po raz XV odbył się Lidzbarski Jarmark. Uczestniczyli w nim wystawcy z terenu Miasta i Gminy Lidzbark. W trakcie jarmarku przyjezdni poznawali miejscowe tradycje, muzykę ludową, rękodzielnictwo a przede wszystkim miejscowe kulinaria.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ten cmentarz wyciąga rękę po pomoc

07-07-2015

Cmentarz w Komornikach jest w coraz bardziej opłakanym stanie mimo, że wojewoda co roku przekazuje pewne środki na jego utrzymanie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ulica Wolności jedno - czy dwukierunkowa?

06-07-2015

Moje Działdowo prowokuje debatę publiczną. Wypowiedz się: czy ulica Wolności powinna być drogą jedno- czy dwukierunkową?

przeczytaj artykuł z filmem »

Monster Show po raz kolejny wgniótł w ziemię

03-07-2015

Już po raz drugi Działdowo odwiedził Emil Chaloupka wraz z ekipą kaskaderów. Ich pokaz jazdy ekstremalnej wgniatał w ziemię. Dosłownie.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).