Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Na wjeździe do Działdowa brakuje oświetlenia

25-03-2015

Mieszkańcom Działdowa i okolic wyjątkowo leży na sercu uporządkowanie oświetlenia miejskiego. A co z drogami wjazdowymi do miasta? W wielu miejscach lamp nie ma tam wcale…

przeczytaj artykuł z filmem »

W ZS Malinowo było Zdrowo i Sportowo

22-03-2015

Zamiast na wagary lepiej na imprezę, a takiej już dawno nie było - stwierdzili gimnazjaliści zaproszeni na zmagania w Zespole Szkół w Malinowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Aleja lip w Malinowie stwarza zagrożenie

18-03-2015

Droga, prowadząca do ZS w Malinowie pięknieje z roku na rok, ale gałęzie zabytkowych lip zagrażają przechodniom. Czy ten problem uda się rozwiązać?

przeczytaj artykuł z filmem »

Będą dalsze zmiany komunikacyjne w mieście

17-03-2015

W związku z utrudnieniami w ruchu pojazdów kilka tygodni temu ulicę Katarzyny wyłączono ze Strefy Płatnego Parkowania. Będą kolejne zmiany.

przeczytaj artykuł z filmem »

W oświetleniu miejskim panuje bałagan

12-03-2015

Na bałagan w działaniu oświetlenia miejskiego zwróciła uwagę radna Stanisława Żywicka. Jej zdaniem część lamp świeci się zbyt długo, a część w ogóle:

przeczytaj artykuł z filmem »

Reorganizacja ruchu w mieście jest niezbędna!

10-03-2015

Oprócz bezsensownego paraliżu miasta mieszkańcy Działdowa dostrzegają wiele wadliwych rozwiązań ruchu drogowego i proponują zmiany.

przeczytaj artykuł z filmem »

Oni wygrali w konkursie z okazji Dnia Kobiet

10-03-2015

W konkursie z okazji Dnia Kobiet zorganizowanym przez Portal Moje Działdowo zwyciężyły trzy osoby. Zobacz, jak wręczyliśmy im nagrody.

przeczytaj artykuł z filmem »

Jakie inwestycje czekają Gminę Działdowo?

06-03-2015

Ostatnie inwestycje w Gminie Działdowo zakończyły się w grudniu, władze nie zwalniają jednak tempa a wójt Paweł Cieśliński już wylicza kolejne:

przeczytaj artykuł z filmem »

Mamy takie przejścia, na własne życzenie

05-03-2015

Za obecny opłakany stan przejść podziemnych odpowiadają władze miasta, które negocjowały warunki ich budowy już w 2008 roku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Skoro nie daszek, to może chociaż chodnik?

04-03-2015

Walka o poprawę wizerunku i funkcjonalności przychodni lekarskiej przy ulicy Norwida w Działdowie trwa. Propozycja z budową daszków się nie przyjęła, ale radni proponują inne rozwiązania:

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).