Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Kiedy w mieście pojawią się lampy LED?

08-04-2015

Radna Aleksandra Korzeniewska na piśmie zwróciła się z zapytaniem o oświetlenie w Działdowie. Swoje pytania powtórzyła na ostatniej sesji Rady Miasta:

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy uda się poprawić bezpieczeństwo na drodze?

07-04-2015

Mieszkańcy miejscowości Burkat w Gminie Działdowo narzekają na niebezpieczny odcinek drogi. Na ostatniej sesji Rady Gminy dopytywali o możliwość poprawy bezpieczeństwa. Gmina robi co może, ale nie do niej należy droga…

przeczytaj artykuł z filmem »

Schody nowe, a już do generalnego remontu

07-04-2015

Na kwestię dopiero co oddanych do użytku, a już rozpadających się schodów przy ulicy Olsztyńskiej w Działdowie zwrócił uwagę radny Roman Łukaszewski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ścieżka rowerowa do Filic i Burkatu możliwa?

02-04-2015

Coraz częściej mieszkańcy Burkatu i Filic zgłaszają potrzebę pobudowania ścieżki rowerowej w kierunku ich miejscowości. Samochody do i z Działdowa jeżdżą tamtędy bardzo szybko, a ścieżka poprawiłaby bezpieczeństwo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy Nidzica to miasto brudasów?

01-04-2015

Na VI sesji Rady Miejskiej burmistrz Jacek Kosmala poruszył temat czystości ulic w Nidzicy.

przeczytaj artykuł z filmem »

To było podziękowanie w pięknym stylu

30-03-2015

„To było piękne i dla takich chwil warto naszym kibicom dostarczać emocji w postaci dobrej gry i organizować tenisowe spotkania” – mówił Gabriel Chojak.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kurników nie uda się zablokować

28-03-2015

Groźba powstania kilkuset kurników na terenie pow. działdowskiego wciąż nad nami wisi. Gmina Działdowo robi co może, by do tego nie dopuścić.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy te samochody kiedykolwiek stąd znikną?

28-03-2015

Samochody parkujące przy przychodni lekarskiej w Malinowie są zmorą dla pozostałych użytkowników drogi. Trudno się tam wyminąć samochodom osobowym, nie mówiąc o autobusach czy sprzęcie rolniczym.

przeczytaj artykuł z filmem »

Na Olimpię Grudziądz nie było mocnych

26-03-2015

We wtorek 24 marca KS Dekorglass uległ przed własną publicznością liderowi tabeli po rundzie zasadniczej – ASTS Olimpii-Unii Grudziądz 0:3.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wójcie, spraw by było więcej pociągów

22-03-2015

Wójt, burmistrz a nawet starosta mają niewielki wpływ na ilość pociągów kursujących ‘do’ i ‘z’ Działdowa - jest to regulowane ilością chętnych chcących korzystać na danej trasie z tego środka transportu. Mimo wszystko wciąż pojawiają się wnioski o zwiększenie ilości pociągów: ...

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).