Dziś jest Wtorek, 23 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Emerencja, Ildefons, Rajmund
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Dekorglass połknął Morliny. Mamy 3 punkty.

10-10-2015

Wynikiem 3:1 zakończył się czwartkowy mecz Dekorglass Działdowo vs. Morliny Ostróda. 2 punkty dla gospodarzy zdobył Patryk Chojnowski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gdzie obiecany zakład i miejsca pracy?

06-10-2015

Coraz więcej osób zarzuca nowemu burmistrzowi, że nie stara się stworzyć obiecywanego w kampanii wyborczej zakładu pracy. Co na to burmistrz?

przeczytaj artykuł z filmem »

Składowisko w Zakrzewie ulega rozbudowie

06-10-2015

EZG „Działdowszczyzna” przystąpił do budowy trzeciej kwatery składowiska odpadów komunalnych. Będzie ona użytkowana przez przynajmniej 30 lat.

przeczytaj artykuł z filmem »

Świetlica w Sękowie potrzebuje nowego dachu

02-10-2015

Sołtys miejscowości Sękowo w Gminie Działdowo zgłosił potrzebę naprawy lub wymiany dachu na świetlicy wiejskiej. Wójt temat zna i remont zaplanował na przyszły rok.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zrobiliście nam pętlę to wyłóżcie ją kostką

01-10-2015

W miejscowości Sławkowo została wykonana pętla autobusowa zwiększająca bezpieczeństwo dzieci i ułatwiająca poruszanie się autobusów. Apetyt mieszkańców jest jednak większy: padły już pytania o wyłożenie jej kostką brukową.

przeczytaj artykuł z filmem »

W końcu rozbiorą budynek po kotłowni w Sławkowie

30-09-2015

Kolejnym tematem rokrocznie wracającym na sesje Rady Gminy Działdowo jest rozbiórka budynku po byłej kotłowni w miejscowości Sławkowo. Wszystko, choć powoli zmierza w dobrym kierunku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Skąd opóźnienia przy budowie skateparku?

28-09-2015

Wykonawca wstrzymał na pewien czas prace nad budową nowego skateparku w parku Jana Pawła II. Czy termin oddania obiektu zostanie dotrzymany?

przeczytaj artykuł z filmem »

Mieszkańcy Lidzbarskiej 9 szukają dachu nad głową

28-09-2015

Połowa rodzin mieszkających przy ulicy Lidzbarskiej 9 już się wyprowadziła. Z ulokowaniem pozostałych miasto będzie miało spory kłopot.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kosze na śmieci jednak z funduszu sołeckiego

25-09-2015

O zamontowaniu koszy na przystankach autobusowych w Gminie Działdowo zadecydowano już w ubiegłym roku. Na ostatniej sesji zdecydowano, że ich zakup sfinansują rady sołeckie a gmina zajmie się wywozem śmieci.

przeczytaj artykuł z filmem »

Schody na Olsztyńskiej w trakcie odbudowy

24-09-2015

Po kilku miesiącach nowe schody na ul. Olsztyńskiej wyglądały tak jak stare. Wykonawca właśnie naprawia fuszerkę. Oby tym razem zrobił to dobrze.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).