Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

W tej szkole zajęcia rozpoczną się 14.09

13-09-2015

Przez opóźnienie w pracach przy termomodernizacji budynku Gimnazjum w Burkacie, rozpoczęcie roku szkolnego przesunięto na 14 września.

przeczytaj artykuł z filmem »

Chcemy fontannę z prawdziwego zdarzenia

08-09-2015

Fontanna, która przyciąga, a nie odrzuca, atrakcyjna wizualnie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Czy jest szansa na taką w Działdowie?

przeczytaj artykuł z filmem »

Miasto zmieni swoją estetykę. Już za rok.

05-09-2015

Nowe kosze na śmieci, lampy, tablice ogłoszeń, stojaki na rowery i wiele innych, a wszystko w spójnym stylu. Miasto zmienia design.

przeczytaj artykuł z filmem »

Bitwa pod Mławą - 60 tysięcy widzów!

31-08-2015

To właśnie tu, w tym miejscu 76 lat temu żołnierze polscy stawili opór niemieckiemu najeźdźcy. Chcemy przypominać o bohaterach, którzy walczyli pod Mławą, i o tych, którzy tu zginęli. Jesteśmy winni im pamięć i cześć – powiedział tuż przed sobotnią rekonstrukcją burmistrz Sławomir ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Dlaczego u nas nie ma klimatu dla inwestorów?

30-08-2015

Czy starania Sylwestra Jackowskiego o pozyskanie inwestora były coś warte? Nikt w Działdowie w to nie wierzył. Burmistrz Nidzicy był innego zdania.

przeczytaj artykuł z filmem »

Trwa budowa kanalizacji w Turzy Wielkiej

28-08-2015

Od pierwszych dni sierpnia w Turzy Wielkiej trwają prace budowlane, związane z realizowaną przez Gminę Działdowo budową kanalizacji sanitarnej z przepompownią ścieków.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kto komu wyciąga dziadka z Wehrmachtu?

25-08-2015

Z ogrodzenia przy ulicy Jagiełły w Działdowie znikła słynna już tabliczka Gerlacha. Drzewko Koshowitza póki co zostanie na swoim miejscu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ulice Wolności i Młyńska do pilnego remontu!

26-08-2015

Najpiękniejsze ulice w Działdowie mają najbardziej zniszczone nawierzchnie. Wiedzą o tym radni wciąż apelując do burmistrza o ich remont.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wiadukt ukończony, były pierwsze wypadki

21-08-2015

Budowa wiaduktu w miejscowości Turza Wielka została praktycznie zakończona. Już doszło tam do groźnego wypadku, a będzie jeszcze gorzej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nie ma asystenta, jest doradca burmistrza

21-08-2015

Po objęciu stanowiska burmistrza Grzegorz Mrowiński zarzekał się, że nie będzie mu potrzebny asystent. Zatrudnił jednak doradcę. Dlaczego?

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).