Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

W Działdowie powstaje dzienny dom seniora

07-12-2015

Wkrótce działdowscy seniorzy będą mieli swoje miejsce do aktywnego spędzania czasu. Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie dziennego domu seniora.

przeczytaj artykuł z filmem »

Grand Prix dla Jakuba Zajączkowskiego!

06-12-2015

Jakub Zajączkowski z Działdowa na Festiwalu Hoffer Super Hit wywalczył Grand Prix. W nagrodę oprócz pieniędzy otrzyma profesjonalną sesję nagraniową.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zakończył się remont w przychodni zdrowia

04-12-2015

Zakończył się remont w przychodni zdrowia w Lidzbarku. Za 100 tysięcy złotych przebudowana została recepcja, łazienki oraz hol.

przeczytaj artykuł z filmem »

Roman Dawidowski

03-12-2015

Od poniedziałku 30 listopada Działdowska Agencja Rozwoju ma nowego prezesa. Został nim Roman Dawidowski, dotychczasowy wice.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lidzbarska policja otrzymała samochód

03-12-2015

Dziś o godzinie 11.00 przed Urzędem Miasta w Lidzbarku miało miejsce oficjalne przekazanie oznakowanego radiowozu. Złożyło się niego kilka instytucji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass zmiótł AZS Politechnikę Rzeszów

02-12-2015

W spotkaniu 11. kolejki superligi tenisistów stołowych Dekorglass Działdowo pokonał przed swoją publicznością AZS Politechnikę Rzeszów 3:1.

przeczytaj artykuł z filmem »

Działania poprzednich władz pod lupą CBA

01-12-2015

Burmistrz dopatrzył się „kolesiowskich i szemranych interesów” w działaniach poprzedników. Zarzuty są poważne. Sprawą zajmie się CBA.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wkrótce otworzą dzienny dom seniora

30-11-2015

Od września trwa remont budynku po biurowcu spółki gazowniczej przy ulicy Działdowskiej w Lidzbarku. Wkrótce zostanie tam otwarty dom seniora.

przeczytaj artykuł z filmem »

Edukacja Ekologiczna - od ulotki do gry internetowej!

27-11-2015

Od początku istnienia EZG "Działdowszczyzna" stawia na edukację ekologiczną. Przybiera ona różne formy - od ulotki, przez spotkania, po ... grę internetową.

przeczytaj artykuł z filmem »

Odkrywali drugą twarz Żeromskiego

26-11-2015

Literaci ze stowarzyszenia Działdowska Kuźnia Słowa we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w 90. rocznicę śmierci Stefana Żeromskiego przygotowali spektakl mający widzom przybliżyć drugą twarz autora „Przedwiośnia”:

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).