Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Wandal schwytany w 24h. Zobacz zdjęcie!

17-01-2018

Chciał zaimponować dziewczynom? Teraz ma problemy. 8 stycznia w godzinach wieczornych pewien mieszkaniec z okolicznej miejscowości w towarzystwie gimnazjalistek ze szkół w Działdowie i Narzymiu postanowił wyładować swój gniew na ścianach przejścia podziemnego przy ul. Lidzbarskiej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gdy apteka zamknięta wezwij policję! [FILM]

16-01-2018

Kilka aptek w Powiecie Działdowskim nie chce świadczyć nocnych i świątecznych dyżurów. Gdy zauważysz takie działanie – dzwoń na policję.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rusza remont linii kolejowej

16-01-2018

Rozpoczynają się prace związane z modernizacją linii kolejowej z Olsztyna do Działdowa. Poprawi się komfort i skróci do około 2 godz. czas podróży najszybszym pociągiem z Olsztyna do Warszawy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mistrzostwa Szkoły klas I z okazji 60-lecia SP2

16-01-2018

W roku 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie obchodzi 60-lecie istnienia.

przeczytaj artykuł z filmem »

Płośnica zebrała rekordowe 17.870,18zł! [FILM]

15-01-2018

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagrała w Płośnicy. Tym razem graliśmy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków i po raz kolejny pobiliśmy rekord zebranych pieniędzy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nowe jednokierunkowe i rynek pusty w nocy? [FILM]

13-01-2018

Radny Sławomir Pszenny poprosił burmistrza o zmianę organizacji ruchu kilku ulic wokół rynku i objęcie go zakazem wjazdu w godzinach nocnych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Miesiąc w pigułce, grudzień w Lidzbarku [FILM]

11-01-2018

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

przeczytaj artykuł z filmem »

8 mln zł na inwestycje w Gminie Działdowo [FILM]

10-01-2018

Budżet Gminy Działdowo na 2018 rok będzie zamykał się kwotą 46 milionów złotych i jak podkreśla wójt Cieśliński, będzie bogaty w inwestycje.

przeczytaj artykuł z filmem »

Budżet Powiatu uchwalony jednogłośnie [FILM]

09-01-2018

Ambitny, ale możliwy do zrealizowania – tak oceniany jest budżet powiatu na 2018 rok, który radni na ostatniej sesji uchwalili jednogłośnie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Koniec sporu z poprzednim dyrektorem MDK [FILM]

09-01-2018

Burmistrz Grzegorz Mrowiński poinformował radnych o dalszych losach sporu z byłym dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).