Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Drogi w Kurkach i Kisinach do utwardzenia

05-04-2016

Wkrótce kolejne drogi w Gminie Działdowo będą miały szansę na przebudowę. Potrzebują tego od lat, a w tym roku pojawiła się szansa na dofinansowanie ich remontu.

przeczytaj artykuł z filmem »

500 tysięcy zł na boiska w Gminie Płośnica

04-04-2016

Gmina Płośnica stara się o dofinansowanie budowy gminnej infrastruktury sportowej. Nowe obiekty sportowo – rekreacyjne mają stanąć w kilku miejscowościach.

przeczytaj artykuł z filmem »

W Działdowie powstanie "Eko park"

02-04-2016

Łąka za parkiem im. Jana Pawła II wkrótce zmieni swoje oblicze. Jest koncepcja, dokumentacja, a wniosek o dofinansowanie właśnie został złożony.

przeczytaj artykuł z filmem »

Równiarka w Gm. Działdowo ruszyła w teren

02-04-2016

Po przedłużającej się zimie pozostała nam pamiątka w postaci złego stanu dróg, szczególnie tych gruntowych. Gminna równiarka ma sporo pracy.

przeczytaj artykuł z filmem »

W Płośnicy jest nadmiar jabłek dla dzieci?

31-03-2016

W szkołach Gminy Płośnica trwa akcja promocji zdrowego odżywiania „Owoce i warzywa”, w ramach której dzieci otrzymują owoce.

przeczytaj artykuł z filmem »

Pierwszy Lidzbarski Jarmark Wielkanocny

28-03-2016

Pierwszy Lidzbarski Jarmark Wielkanocny, czyli wypełnione regionalnymi smakami, barwami i muzyką wydarzenie, które odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy lidzbarskim gimnazjum. Trwał kilka godzin i zgromadził ponad trzydziestu wystawców prezentujących: regionalne potrawy, sztukę ludową, ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Pierwsze inwestycje drogowe w powiecie

24-03-2016

Gmina Lidzbark jako pierwsza w powiecie rozpoczęła inwestycje zaplanowane w tegorocznym budżecie. Zakończony został już remont chodnika na ul. Wodnej oraz przebudowa chodnika łączącego ul. Myśliwską z ul. Jeleńską.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czeka nas kolejna wielka inwestycja drogowa

22-03-2016

Urząd Marszałkowski w Olsztynie wraz z samorządami pracuje nad planem naprawczym dla drogi 538. W przypadku Powiatu Działdowskiego dotyczy to miejscowości położnych w gminach Działdowo i Rybno.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lidzbark z coraz lepszą ofertą dla inwestorów

21-03-2016

Lidzbark nieustannie dba o promocję i podnoszenie atrakcyjności w oczach turystów oraz potencjalnych inwestorów. Świadczą o tym między innymi przynależność do sieci miast Cittaslow, zamontowane w tym roku na wjeździe do miasta witacze czy uruchomienie telewizji internetowej. To jednak nie

przeczytaj artykuł z filmem »

Uczciliśmy pamięć o Żołnierzach Wyklętych

17-03-2016

W CKU w Działdowie odbyła się uroczystość związana z obchodami Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).