Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Gminne Obchody Dnia Strażaka w Lidzbarku

09-05-2016

Weekend mieszkańcy miasta i gminy Lidzbark spędzili ze strażakami. Najwięcej atrakcji strażacy ochotnicy przygotowali na niedzielne popołudnie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zapłacimy więcej za wodę i ścieki

06-05-2016

Radni Miejscy zaakceptowali podwyżkę cen za wodę i odprowadzanie ścieków. Nie jest to jednak podwyżka znacząca, bo wyniesie maksymalnie 4 gr za metr sześcienny.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Płośnica w Programie Odnowy Wsi

05-05-2016

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego przeznaczył w tym roku ponad 290 tysięcy złotych dla gmin aktywnych w Programie Odnowy Wsi. Gmina Płośnica również postara się pozyskać dofinansowanie kilku inwestycji. Istnieje szansa zdobycia nawet 15 tysięcy złotych na sołectwo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Konkurs Piosenki „GWIAZDY TO MY”

03-05-2016

W CKU w Działdowie odbył się III Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „GWIAZDY TO MY”. Wystąpiły 5-latki z siedmiu miejscowości.

przeczytaj artykuł z filmem »

Bez wysiłku zdobyliśmy trzy punkty z Miękinią

03-05-2016

Spotkanie 21. kolejki Wschodzący Białystok Superligi w Działdowie nie przyniosło niespodzianek: Dekorglass pokonał Odrę Metraco SA Miękinia 3:0.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tenisiści Dekorglassu w czołówce Superligi!

01-05-2016

Jeszcze przed końcem rundy rewanżowej tenisiści drużyny Dekorglass Działdowo zapewnili sobie udział w play offach, pokonując Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:2. Bohaterem spotkania okazał się Patryk Chojnowski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Festiwal Form Tanecznych w Lidzbarku

27-04-2016

W niedzielę 24 kwietnia w lidzbarskiej hali sportowo - widowiskowej odbył się Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych "Lidzbark Miasto Rytmu".

przeczytaj artykuł z filmem »

Do zawodów triathlonowych zostało 10 tygodni

27-04-2016

Triathlon to wymagająca dyscyplina sportowa zyskująca w Polsce coraz większą popularność. Wkrótce w trzech odległych od siebie miejscach odbędą się zawody tego typu. Lidzbark jest jedną z nich, obok Starogardu Gdańskiego i Bełchatowa. Dla miasta położonego nad Welem będzie to debiut

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy monitoring miejski narusza prywatność?

27-04-2016

Monitoringu w Lidzbarku funkcjonuje od ponad pół roku, przez 16 godzin na dobę. Mieszkańcy mają jednak wątpliwości, czy nie narusza ich prywatności.

przeczytaj artykuł z filmem »

Obchodzili 1050. rocznicę Chrztu Polski

26-04-2016

W wyjątkowej uroczystości mieliśmy okazję uczestniczyć w Płośnicy: odbyła się tam uroczysta sesja Rady Gminy oraz msza święta w intencji Ojczyzny z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).