Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Trwają nowe inwestycje drogowe w Lidzbarku

16-06-2016

Dobiegła końca budowa ulicy Granicznej w Lidzbarku. Drogę z kostki brukowej wykonała gminna spółka Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej za kwotę 99.800 zł. To jednak dopiero początek remontów dróg.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zabawy ruchowe działdowskich przedszkoli

15-06-2016

MOSiR zorganizował gry i zabawy ruchowe dla działdowskich przedszkoli. Młodzi sportowcy rywalizowali w dziewięciu konkurencjach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Święto Patronów w kościele św. Katarzyny

14-06-2016

Parafia św. Katarzyny i Błogosławionych Męczenników Działdowskich obchodziła swoje święto. Suma odpustowa tradycyjnie poprzedziła festyn rodzinny.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mieszkańcy Działdowa proszą o wybieg dla psów

10-06-2016

Mieszkańcy miasta, za pośrednictwem radnego Andrzeja Tessara proszą o zorganizowanie wybiegu dla psów. Co na to burmistrz?

przeczytaj artykuł z filmem »

Budowa ronda rozpocznie się w przyszłym tygodniu

10-06-2016

W przyszłym tygodniu rozpocznie się długo wyczekiwana przez mieszkańców Lidzbarka i nie tylko inwestycja. Przetarg na budowę ronda przy zbiegu ulic Zieluńskiej, 3 Maja i Słonecznej został już rozstrzygnięty.

przeczytaj artykuł z filmem »

Jak wyglądał Dzień dziecka w Lidzbarku?

08-06-2016

Lidzbarski Dzień dziecka to wydarzenie przepełnione wspaniałą zabawą. Kilkugodzinny program dla najmłodszych został przygotowany przez Komendę Hufca ZHP w Lidzbarku, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Lidzbarka ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Za nami 3. Mini Piknik Olimpijski

08-06-2016

Klub Olimpijczyka przy Gimnazjum Nr 2 w Działdowie oraz cała społeczność szkolna włączyła się w organizację 3. Mini Pikniku Olimpijskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass v-ce Mistrzem Superligi!

07-06-2016

Porażką zakończył się dla Dekorglassu finałowy pojedynek z Olimpią Grudziądz. Przegrana nie przeszkodziła w świętowaniu zdobycia v-ce Mistrzostwa Superligi.

przeczytaj artykuł z filmem »

Triathlon w Lidzbarku coraz bardziej atrakcyjny

07-06-2016

Znamy coraz więcej szczegółów na temat Hoffer Triathlon Energy w Lidzbarku, robi się coraz ciekawiej zarówno dla zawodników jak i kibiców.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mieszkańcy proszą o dodatkowe przejście

04-06-2016

Mieszkańcy bloków Nidzicka 7 i 9, za pośrednictwem radnej proszą o dodatkowe przejście dla pieszych. Sęk w tym, że w pobliżu istnieją już 3 przejścia.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).