Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Świętowali rocznicę powrotu do Macierzy [FILM]

24-01-2018

W Galerii Nowa Przestrzeń w Lidzbarku uczestniczyliśmy w 98. rocznicy powrotu Lidzbarka do Macierzy. Z tej okazji mogliśmy obejrzeć okolicznościowy film oraz galerię starych fotografii z kolekcji Ewy Rzeszutko. Tematyczną prelekcję przygotował lokalny historyk Michał Dzimira.

przeczytaj artykuł z filmem »

Budżet Gminy Rybno będzie rekordowy [FILM]

22-01-2018

Radni Gminy Rybno zaakceptowali zaproponowany przez wójta Tomasza Węgrzynowskiego, rekordowy budżet na 2018 rok. Gmina stawia na inwestycje.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co myślisz o zielonych oknach na zamku? [FILM]

23-01-2018

Na jednej z sesji Rady Miasta w kontekście trwającego remontu zamku powrócił temat zielonych okien i ocieplania styropianem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Oświetlenie Lipówki już wkrótce możliwe [FILM]

23-01-2018

Radni Gminy Działdowo dyskutowali na posiedzeniach komisji nad zamontowaniem oświetlenia w miejscowości Lipówka. Wójt ma propozycję jak rozwiązać ten problem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Teresa Nowakowska poza samorządem? [FILM]

24-01-2018

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego radna sejmiku Teresa Nowakowska poinformowała, że nie będzie już startować w wyborach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zderzyły się dwa samochody ciężarowe

22-01-2018

Policjanci z Lidzbarka i Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Kierujący jednym z aut chcąc uniknąć zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką, która na łuku drogi zjechała do osi jezdni, zderzył się z innym samochodem.

przeczytaj artykuł z filmem »

W tym roku Lidzbark zebrał 43.057,79 zł [FILM]

20-01-2018

Za nami 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy pod hasłem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Lidzbarski sztab składał się ze 110 wolontariuszy i wielu wspierających to wielkie przedsięwzięcie przyjaciół.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wprowadzamy Kartę Działdowianina [FILM]

19-01-2018

Radni jednogłośnie uchwalili na ostatniej sesji Rady Miasta wprowadzenie w naszym mieście Karty Działdowianina. Do czego będzie służyć?

przeczytaj artykuł z filmem »

Premiera filmu o obozie w Działdowie [FILM]

18-01-2018

W Działdowie odbyła się premiera filmu dokumentalnego Stowarzyszenia "Pamięć i Tożsamość" pt. „Soldau – miasto na pograniczu śmierci”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Trzy Katarzynki zostały wręczone [FILM]

18-01-2018

Katarzynki 2018 zostały wręczone. Otrzymali je Klub Sportowy Dekorglass, Marszałek Województwa oraz Komendant działdowskiego Hufca ZHP.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).