Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Dekorglass awansował do finału Superligi!

21-05-2016

Tenisiści Dekorglassu pokonali w drugim meczu półfinałowym Kolping Jarosław. Podopieczni Piotra Kołacińskiego w rewanżu wygrywali wszystkie pojedynki.

przeczytaj artykuł z filmem »

Niebawem ruszy budowa pumptracku

16-05-2016

Władze miasta kontynuują realizację pumptracku. Mieszkańcy wybrali wariant toru, dokumentacja jest prawie gotowa, a niebawem ruszą prace budowlane.

przeczytaj artykuł z filmem »

Konkurs gastronomiczny w Zespole Szkół w Malinowie

19-05-2016

W Zespole Szkół w Malinowie już po raz ósmy odbył się konkurs gastronomiczny. Od lat kontynuowana jest w nim tradycja współpracy uczniów z rodzicami. Z roku na rok atrakcji jest coraz więcej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lidzbark przygotował nową ofertę inwestycyjną

18-05-2016

Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Lidzbarku zostało przyjęte studium uwarunkowań Miasta i Gminy. Dzięki temu władzom będzie łatwiej przekonać zewnętrznych inwestorów do stworzenia tu swoich zakładów pracy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowska "Afera Rywina" - co ustaliło CBA?

18-05-2016

Zawiadomienie, złożone do CBA przez obecnego burmistrza na działania poprzednika zyskało nowy kryptonim. O postępy dopytywał radny Kociela.

przeczytaj artykuł z filmem »

Konwent Animatorów Kultury w Lidzbarku

17-05-2016

Właśnie zakończył się I Warmińsko-Mazurski Konwent Animatorów Kultury w Lidzbarku zatytułowany „Jezioro Kultury”. Jego organizatorem był Miejsko Gminny Ośrodek Kultury oraz burmistrz Lidzbarka.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gmina Działdowo kontynuuje termomodernizację

16-05-2016

Termomodernizacja ośmiu budynków: dwóch gimnazjów i sześciu świetlic wiejskich w Gminie Działdowo już się zakończyła. Okazuje się jednak, że to nie koniec tego typu inwestycji, bo gmina pozyskała dodatkowe środki, dzięki czemu termomodernizacja obejmie kolejne budynki.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nowe dofinansowanie dla Płośnicy?

16-05-2016

Gmina Płośnica zgłosiła inwestycję pod nazwą „Budowa infrastruktury sportowej” do Programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zmodernizują hydrofornię w Gnojnie

15-05-2016

Gmina Działdowo ogłosiła przetarg na modernizację hydroforni w Gnojnie. Koszt tej inwestycji to ponad 200 tysięcy złotych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Za nami pierwsza 'Lidzbarska Dycha'!

14-05-2016

Lidzbarska 10-tka zadebiutowała z wielkim sukcesem. W biegu na 10 km wystartowało ponad 100 biegaczy. Zawody symbolicznym strzałem z pistoletu startowego otworzył Burmistrz Lidzbarka Maciej Sitarek.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).