Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Dożynki w Starym Dłutowie [film]

31-08-2016

W ostatnią niedzielę wakacji w Starym Dłutowie odbyło się tradycyjne Święto Plonów. Włodarze gmin i powiatu podziękowali rolnikom za ich pracę.

przeczytaj artykuł z filmem »

Park HDK zamienił się w Jarmark Rękodzieła [film]

30-08-2016

W Parku HDK odbył się Działdowski Jarmark Rękodzieła i Zdrowej Żywności. Chętnych do wystawienia rękodzieł i zdrowej żywności nie brakowało.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gm. Działdowo gotowa na rozpoczęcie roku szkolnego

29-08-2016

Gmina Działdowo jest przygotowana do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Mimo, że w jednej ze szkół wciąż trwa remont również i tam lekcje rozpoczną się planowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

ABP Skateboarding Summer Session 2016

28-08-2016

Za nami ABP Skateboarding Summer Session 2016 – reaktywowane po latach zawody deskorolkowe na nowym skateparku w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Moje miasto” - happening

17-08-2016

Miejski Dom Kultury w Działdowie realizuje projekt pod hasłem "Moje miasto". W najbliższy piątek podsumowanie w formie happeningu. Prezentujemy zapowiedź.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rusza kolejna pomoc żywnościowa w Gm. Lidzbark

24-08-2016

Miasto i Gmina Lidzbark we współpracy z Bankiem Żywności po raz kolejny pomoże potrzebującym mieszkańcom. Wkrótce przygotowane zostaną nowe paczki żywnościowe.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tak bawiliśmy się na dożynkach w Skurpiu

23-08-2016

Gmina Płośnica, Gmina Działdowo oraz Parafia z Turzy Wielkiej wspólnie podziękowały rolnikom za trud wkładany w ich codzienną pracę.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co znajdzie się w nowym Budżecie Obywatelskim?

19-08-2016

Minął termin składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Na początku września będziemy wybierać, spośród około 11 projektów.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Przyjazny Urząd 2016” jest w naszym powiecie

18-08-2016

Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku jako jeden z dwóch w województwie i 26 w Polsce otrzymał wyróżnienie „Przyjazny Urząd 2016”.

przeczytaj artykuł z filmem »

672. Urodziny Działdowa, w finale Varius Manx!

15-08-2016

Trzydniowe koncerty i wiele imprez towarzyszących - od sportu po taniec i poezję. To wszystko znalazło się w programie Urodzin Działdowa.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).