Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Ryby w Wąpiersku mają swoje własne święto

20-07-2016

W miejscowości Wąpiersk w Gminie Lidzbark odbyło się nietypowe i pierwsze jak do tej pory Święto Ryby. Na pomysł jego zorganizowania wpadła sołtys Hanna Krezymon, a środki udało się pozyskać z programu wspierania organizacji pozarządowych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gm. Działdowo wyremontuje zabytkowy dworek

19-07-2016

Zabytkowy dworek w miejscowości Turza Wielka jest piękny, choć bardzo zniszczony. Wójt Paweł Cieśliński poinformował na ostatniej sesji Rady Gminy Działdowo, że udało się pozyskać pieniądze na jego remont i wkrótce budynek ma szansę zyskać nowe oblicze.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Apokalipsa 2.0 +” w MGOK w Lidzbarku

17-07-2016

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku gościł niezwykłe wydarzenie artystyczne – trwającą tylko dwadzieścia cztery godziny wystawę multimedialną „Apokalipsa 2.0 +”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tak działa Fundacja Aktywnej Młodzieży

14-07-2016

W 2015 roku na terenie powiatu działdowskiego powstała Fundacja Aktywnej Młodzieży (FAM). Założyli ją Karol Laskowski (18) i Jakub Sontowski (31).

przeczytaj artykuł z filmem »

Zamiast parkingu ma tu powstać basen

13-07-2016

Radny Marek Dwórznik wnioskował o wybudowanie parkingu obok targowiska. Burmistrz ma jednak inne plany, związane z tą działką.

przeczytaj artykuł z filmem »

Oto szczegóły Urodzin Działdowa

12-07-2016

Przed nami 672. rocznica nadania Działdowu praw miejskich. Urodziny miasta uczcimy koncertami gwiazd. Nie zabraknie imprez towarzyszących.

przeczytaj artykuł z filmem »

Hoffer Triathlon Energy 2016 za nami

11-07-2016

Blisko 200 uczestników wzięło udział w Hoffer Triathlon Energy. Lidzbark po raz pierwszy był gospodarzem tego typu imprezy, na tak dużą skalę.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czworo dzieci spędzi Wakacje z Muszkieterami

10-07-2016

W ramach akcji „Wakacje z Muszkieterami” niemal 1000 dzieci z całej Polski skorzysta z 10-dniowego wypoczynku w górach lub nad morzem. Większość z nich pierwszy raz w życiu weźmie udział w koloniach. Wśród uczestników akcji są dzieci z Działdowa, którzy przeżyją niezapomniane chwile ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Hoffer TriEnergy Lidzbark 2016, dzień pierwszy

08-07-2016

Zanim pierwsi zawodnicy wbiegli do wody, wsiedli na rowery lub ruszyli w biegu w zawodach triathlonowych Hoffer TriEnergy Lidzbark 2016 na plaży miejskiej odbyły się nieco mniejsze zawody.

przeczytaj artykuł z filmem »

Droga Gródki – Przełęk Kościelny otwarta

07-07-2016

Trzy miesiące – tyle trwała budowa trzykilometrowego odcinka drogi łączącej Gródki z Przełękiem Kościelnym. Droga została właśnie otwarta.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).