Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Święto Niepodległości w Przedszkolu nr 5 [film]

13-11-2016

Dnia 10 listopada w Przedszkolu Miejskim Nr 5 w Działdowie z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, dzieci z grupy V pod kierunkiem swoich pań Bożeny Waśk i Doroty Stokłos przygotowały i przedstawiły montaż słowno – muzyczny pt. „Podróż po Polsce”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zakończono przebudowę drogi Skurpie–Płośnica [film]

12-11-2016

Zakończono przebudowę drogi powiatowej Skurpie – Płośnica - wspólną inwestycję Powiatu Działdowskiego i Gminy Płośnica.

przeczytaj artykuł z filmem »

Długo oczekiwany chodnik oddany do użytku [film]

08-11-2016

Już w poprzednich kadencjach radni Gminy Lidzbark wnioskowali o utworzenie ciągu pieszo rowerowego z Jelenia do Wąpierska. Głównym argumentem padającym podczas sesyjnych obrad była dbałość o bezpieczeństwo pieszych na bardzo niebezpiecznym odcinku drogi.

przeczytaj artykuł z filmem »

Droga Wąpiersk – Kiełpiny uroczyście otwarta [film]

08-11-2016

W piątek 4 listopada uroczyście otwarta została długo oczekiwana przez mieszkańców gminy Lidzbark i nie tylko droga Wąpiersk – Kiełpiny. Przebudowę firma Skanska rozpoczęła w wakacje a na jej wykonanie „zrzuciły się” samorządy: gminny, powiatowy i wojewódzki.

przeczytaj artykuł z filmem »

ZS Malinowo na Warsaw Gastro Show [film]

08-11-2016

Uczniowie Zespołu Szkół w Malinowie uczestniczyli w Warsaw Gastro Show 2016 – Międzynarodowych Targach Gastronomicznych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wielka Gala Sportu w Lidzbarku [film]

07-11-2016

W Lidzbarku odbyła się wielka Gala Sportu, podczas której najbardziej utalentowana sportowo młodzież otrzymała wyjątkowe wyróżnienia i nagrody pieniężne. Statuetki i czeki wręczali burmistrz Maciej Sitarek i Wojewoda Warmińsko Mazurski Artur Chojecki.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kolejne dofinansowania dróg w gm. Lidzbark [film]

04-11-2016

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że władzom Lidzbarka udało się pozyskać dofinansowanie remontu ciągów pieszo-jezdnych w miejscowościach popegeerowskich. Omawiane inwestycje zostały już ukończone.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gala Profesjonalnych Walk Rycerskich [film]

03-11-2016

Z inicjatywy Smoczej Szkoły Fechtunku z Działdowa, po raz pierwszy w naszym mieście odbyły się Mistrzostwa Polski w Sportowych Walkach Rycerskich.

przeczytaj artykuł z filmem »

Procesu o CBA nie było. Jest za to kompromis [film]

02-11-2016

Spór o bloki na osiedlu Lidzbarska został zażegnany. Wadliwy zapis w prawie został uchylony, a strony konfliktu doszły do porozumienia.

przeczytaj artykuł z filmem »

I miejsce dla lidzbarskiej grupy teatralnej [film]

30-10-2016

Lidzbarskie Spotkania z Teatrem były przeglądem spektakli w trzech kategoriach: „teatry dziecięce”, „młodzieżowe” oraz „dorosłe”.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).