Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Zderzyły się dwa samochody ciężarowe

22-01-2018

Policjanci z Lidzbarka i Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Kierujący jednym z aut chcąc uniknąć zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarówką, która na łuku drogi zjechała do osi jezdni, zderzył się z innym samochodem.

przeczytaj artykuł z filmem »

W tym roku Lidzbark zebrał 43.057,79 zł [FILM]

20-01-2018

Za nami 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku graliśmy pod hasłem „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Lidzbarski sztab składał się ze 110 wolontariuszy i wielu wspierających to wielkie przedsięwzięcie przyjaciół.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wprowadzamy Kartę Działdowianina [FILM]

19-01-2018

Radni jednogłośnie uchwalili na ostatniej sesji Rady Miasta wprowadzenie w naszym mieście Karty Działdowianina. Do czego będzie służyć?

przeczytaj artykuł z filmem »

Premiera filmu o obozie w Działdowie [FILM]

18-01-2018

W Działdowie odbyła się premiera filmu dokumentalnego Stowarzyszenia "Pamięć i Tożsamość" pt. „Soldau – miasto na pograniczu śmierci”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Trzy Katarzynki zostały wręczone [FILM]

18-01-2018

Katarzynki 2018 zostały wręczone. Otrzymali je Klub Sportowy Dekorglass, Marszałek Województwa oraz Komendant działdowskiego Hufca ZHP.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wandal schwytany w 24h. Zobacz zdjęcie!

17-01-2018

Chciał zaimponować dziewczynom? Teraz ma problemy. 8 stycznia w godzinach wieczornych pewien mieszkaniec z okolicznej miejscowości w towarzystwie gimnazjalistek ze szkół w Działdowie i Narzymiu postanowił wyładować swój gniew na ścianach przejścia podziemnego przy ul. Lidzbarskiej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gdy apteka zamknięta wezwij policję! [FILM]

16-01-2018

Kilka aptek w Powiecie Działdowskim nie chce świadczyć nocnych i świątecznych dyżurów. Gdy zauważysz takie działanie – dzwoń na policję.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rusza remont linii kolejowej

16-01-2018

Rozpoczynają się prace związane z modernizacją linii kolejowej z Olsztyna do Działdowa. Poprawi się komfort i skróci do około 2 godz. czas podróży najszybszym pociągiem z Olsztyna do Warszawy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mistrzostwa Szkoły klas I z okazji 60-lecia SP2

16-01-2018

W roku 2018 Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi w Działdowie obchodzi 60-lecie istnienia.

przeczytaj artykuł z filmem »

Płośnica zebrała rekordowe 17.870,18zł! [FILM]

15-01-2018

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz kolejny zagrała w Płośnicy. Tym razem graliśmy dla wyrównania szans w leczeniu noworodków i po raz kolejny pobiliśmy rekord zebranych pieniędzy.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).