Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Umowa na historyczną inwestycję podpisana!

24-11-2016

W miniony czwartek marszałek Gustaw Brzezin oraz burmistrz Grzegorz Mrowiński podpisali umowę na dofinansowanie remontu gotyckiej części Zamku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą [film]

23-11-2016

W sobotę 19 listopada w Powiecie Działdowskim odbyły się obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą. Tegoroczne miały miejsce w Lidzbarku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Praktyki w Airport Hotelu Okęcie [film]

23-11-2016

Dziesięcioro uczniów z Zespołu Szkół w Malinowie ma okazję odbywać praktyki zawodowe w czterogwiazdkowym hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta [film]

22-11-2016

Szlachetna Paczka w Polsce działa od 16 lat. W Działdowie odbywa po raz 5. Zobacz jak do tej akcji przygotowuje się działdowska drużyna.

przeczytaj artykuł z filmem »

Płośnica remontuje kolejne ciągi piesze [film]

21-11-2016

Gmina Płośnica kontynuuje remonty dróg pozyskanych w 2005 roku od ANR. Wójt podkreśla, że gmina modernizuje nie tylko same drogi.

przeczytaj artykuł z filmem »

Piknik naukowy z wykładowcami z WAT

18-11-2016

Gimnazjaliści z całego powiatu działdowskiego mieli okazję wziąć udział w wyjątkowych zajęciach poprowadzonych przez wykładowców WAT.

przeczytaj artykuł z filmem »

Święto Niepodległości w MGOK Lidzbark [film]

17-11-2016

Już tradycyjnie, zamiast nudnego apelu, uczniowie Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku fetowali Święto Niepodległości, oglądając w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury spektakl pt. Znicz pamięci.

przeczytaj artykuł z filmem »

II Bieg Niepodległości ulicami Działdowa [film]

16-11-2016

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy z Gimnazjum nr 1 i Urzędem Miasta, zorganizował w sobotę 12 listopada II Działdowski Bieg Niepodległości ulicami Działdowa. Start i meta wyścigu znajdowały się przy Gimnazjum nr 1.

przeczytaj artykuł z filmem »

Patrioci z Iłowa uczcili Święto Niepodległości [film]

15-11-2016

Z inicjatywy radnego Romana Gąsiorowskiego odbyło się w Iłowie - Osadzie spotkanie patriotyczne z okazji Święta Niepodległości. Wnętrze wieży ciśnień wypełniło się po brzegi patriotami, którzy w godny sposób chcieli uczcić pamięć poległych w walce o odzyskanie przez Polskę niepodległości. ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Jazzowe zaduszki w MGOK w Lidzbarku [film]

14-11-2016

Tegoroczne zaduszki w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku spędziliśmy w jazzowym klimacie, który zapewnił nam zespół Happy Play Dixieland Band.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).