Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Procesu o CBA nie było. Jest za to kompromis [film]

02-11-2016

Spór o bloki na osiedlu Lidzbarska został zażegnany. Wadliwy zapis w prawie został uchylony, a strony konfliktu doszły do porozumienia.

przeczytaj artykuł z filmem »

I miejsce dla lidzbarskiej grupy teatralnej [film]

30-10-2016

Lidzbarskie Spotkania z Teatrem były przeglądem spektakli w trzech kategoriach: „teatry dziecięce”, „młodzieżowe” oraz „dorosłe”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wypadek w Nidzicy. Jedna osoba w szpitalu. [film]

27-10-2016

Na krajowej „siódemce” na skrzyżowaniu na wysokości Nidzicy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana. Kierowcy, który nie ustąpił pierwszeństwa innemu pojazdowi zatrzymano prawo jazdy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ogólnopolski Festiwal Teatrów Amatorskich [film]

26-10-2016

W Lidzbarku odbył się Pierwszy Ogólnopolskim Festiwal Teatrów Amatorskich. Otwarcia dokonał burmistrz Maciej Sitarek, wyrażając nadzieję, że wydarzenia tego typu będą w Lidzbarku odbywać się cyklicznie.

przeczytaj artykuł z filmem »

W Gminie Płośnica utwardzą kolejne drogi [film]

25-10-2016

Gmina Płośnica podpisała w Urzędzie Marszałkowskim dwie umowy na przebudowy dróg w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020. W sumie kwota dofinansowania na obydwa projekty to ponad 730 tysięcy złotych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zakończył się remont szkoły w Turzy Wielkiej [film]

25-10-2016

Gmina Działdowo zakończyła remont szkoły podstawowej w Turzy Wielkiej, który był ostatnim etapem wielkiej gminnej termomodernizacji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Głosuj na projekt i wygraj tablet [film]

25-10-2016

Trwa głosowanie na wnioski obywatelskie do budżetu Gminy na 2017 rok. Swój głos oddało do tej pory 140 mieszkańców. Jeszcze nie zagłosowałeś? Przyjdź do wybranego punktu, oddaj swój głos na wybrany pomysł, a będziesz miał szansę na wygranie tableta, który rozlosowany zostanie wśród ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Dzień Papieski w Lidzbarku [film]

24-10-2016

„Chcemy z Tobą modlić się i nadziei święte drzwi razem przejść” – te słowa mogą stanowić swoiste motto lidzbarskich obchodów XVI Dnia Papieskiego, które odbyły się w kościele parafialnym pw. Świętego Wojciecha w Lidzbarku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Poznaj szczegóły remontu działdowskiego zamku [film]

23-10-2016

Jak informowaliśmy wcześniej gotycka część Zamku Krzyżackiego w Działdowie doczeka się wreszcie kapitalnego remontu. Jest projekt, zgoda konserwatora, pozwolenie na budowę i rekordowe dofinansowanie na remont gotyckiego skrzydła.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co dalej z budynkami po Urzędzie Skarbowym? [film]

23-10-2016

W okresie wakacyjnym budynki po Urzędzie Skarbowym przeszły na własność miasta. Na jaki cel zostaną przeznaczone?

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).