Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Rusza kolejna pomoc żywnościowa w Gm. Lidzbark

24-08-2016

Miasto i Gmina Lidzbark we współpracy z Bankiem Żywności po raz kolejny pomoże potrzebującym mieszkańcom. Wkrótce przygotowane zostaną nowe paczki żywnościowe.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tak bawiliśmy się na dożynkach w Skurpiu

23-08-2016

Gmina Płośnica, Gmina Działdowo oraz Parafia z Turzy Wielkiej wspólnie podziękowały rolnikom za trud wkładany w ich codzienną pracę.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co znajdzie się w nowym Budżecie Obywatelskim?

19-08-2016

Minął termin składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Na początku września będziemy wybierać, spośród około 11 projektów.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Przyjazny Urząd 2016” jest w naszym powiecie

18-08-2016

Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku jako jeden z dwóch w województwie i 26 w Polsce otrzymał wyróżnienie „Przyjazny Urząd 2016”.

przeczytaj artykuł z filmem »

672. Urodziny Działdowa, w finale Varius Manx!

15-08-2016

Trzydniowe koncerty i wiele imprez towarzyszących - od sportu po taniec i poezję. To wszystko znalazło się w programie Urodzin Działdowa.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kupili działki i żądają zmiany prawa

09-08-2016

Wraca dyskusja na temat tzw. wskaźnika intensywności zabudowy, korzystnej dla deweloperów. Burmistrz zapowiada zmianę wadliwej definicji wskaźnika.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rodzinna niedziela, czyli ostatni z Dni Lidzbarka

10-08-2016

Kulminacją trzydniowych obchodów urodzin Lidzbarka była oczywiście po brzegi wypełniona koncertami sobota. Niedziela natomiast to kwintesencja rodzinnych spotkań, społecznej integracji i doskonałej zabawy dla osób w każdym wieku.

przeczytaj artykuł z filmem »

Oczyszczalnia w Uzdowie zostanie zmodernizowana

09-08-2016

Oczyszczalnia ścieków w Uzdowie, a właściwie jej najstarsza część zostanie zmodernizowana. Wszelka niezbędna dokumentacja została już sporządzona a Gmina Działdowo czeka już tylko na ogłoszenie przez Urząd Marszałkowski konkursów na realizację tego typu inwestycji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kramarzewo ma sołtysa, Grzybiny nie mają

01-08-2016

W miejscowości Kramarzewo w Gminie Działdowo udało się wybrać nowego sołtysa. Krótkiej prezentacji jego sylwetki na ostatniej sesji dokonał wójt Paweł Cieśliński.

przeczytaj artykuł z filmem »

"Te schody kończą się w szczerym polu"

31-07-2016

Mimo przebudowy ulicy Olsztyńskiej, nowe schody ... kończą się w polu. Problem zauważył radny Gołębiewski i poprosił o łącznik do ulicy Norwida.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).