Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Dekorglass wygrał z Palmiarnią Zielona Góra [FILM]

20-02-2017

Tenisiści Dekorglassu w piątek 17 lutego pokonali Palmiarnię Zielona Góra 3:2. Decydujący punkt wywalczył dla nas Patryk Chojnowski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ks. Bp Andrzej Suski otrzymał wyróżnienie [FILM]

17-02-2017

Podczas uroczystego nabożeństwa w kościele św. Wojciecha Ksiądz Biskup Andrzej Suski otrzymał zaszczytny tytuł Osobowość Pow. Działdowskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wybrano Najlepszego Sportowca i Talent Roku [FILM]

17-02-2017

Podczas uroczystej gali uhonorowano najlepszych sportowców roku 2016. Po najwyższe laury sięgnęli tenisista Jiri Vrablik i lekkoatleta Artur Cytlał.

przeczytaj artykuł z filmem »

Masz dziecko w wieku szkolnym? Przeczytaj! [FILM]

14-02-2017

Portal MD, jako pierwszy przedstawia plany burmistrza odnośnie likwidowanych gimnazjów. Właśnie rozpoczęły się konsultacje z rodzicami w tej sprawie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Gry i zabawy na lidzbarskim lodowisku [FILM]

13-02-2017

Sezon zabaw na lodowisku w Lidzbarku zbliża się ku końcowi. Oficjalnie otwarte 18 grudnia funkcjonowało dwa miesiące. W ostatnich dniach lidzbarski MOSiR zorganizował gry i zabawy na lodzie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dzień Otwarty w Zespole Szkół w Lidzbarku [FILM]

13-02-2017

Zespół Szkół w Lidzbarku zorganizował kolejny, szósty już Dzień Otwarty. Sala gimnastyczna wypełniła się stoiskami, przy których gimnazjaliści mogli poznać szczegóły interesujących ich kierunków kształcenia, porozmawiać z nauczycielami, pracodawcami i swoimi przyszłymi kolegami.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy wiesz, jak Cię widzą inni na melanżu? [FILM]

09-02-2017

Główny Inspektorat Sanitarny chce zwrócić uwagę młodzieży na negatywne skutki korzystania z używek. Właśnie wystartowała ogólnopolska kampania „Melanż. Oczekiwania vs. rzeczywistość”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Miesiąc w pigułce - styczeń w Lidzbarku [FILM]

09-02-2017

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij a w 4 minuty dowiesz się co się działo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czterdziestoletnie ulice wyłożą kostką brukową [FILM]

01-02-2017

Ulice na Osiedlu Lidzbarska straszą wybojami, ale wkrótce zostaną utwardzone. Mieszkańcy chcą kostkę brukową, zgodnie z planami burmistrza.

przeczytaj artykuł z filmem »

Prawie 2 mln dofinansowania na kanalizację w Jeleniu

31-01-2017

W Jeleniu powstanie długo wyczekiwana kanalizacja. Projekt pod nazwą „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Jeleń, Gmina Lidzbark” zajął pierwsze miejsce spośród 87 podmiotów ubiegających się o przyznanie pomocy w ramach PROW na lata 2014-2020.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).