Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

W Gminie Płośnica szkoły dadzą się lubić [FILM]

06-02-2018

W szkołach podstawowych w Niechłoninie, Płośnicy, Wielkim Łęcku oraz Gimnazjum w Gródkach realizowany jest projekt Szkoła da się lubić. Jego celem jest zwiększenie kompetencji zarówno uczniów jak i nauczycieli gminnych szkół.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kolejna szkoła likwiduje bariery [FILM]

06-02-2018

W Szkole Podstawowej nr 2 w Działdowie realizowany jest projekt „Szkoła równych szans” zakładający likwidację barier architektonicznych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Miesiąc w pigułce – styczeń w Lidzbarku [FILM]

05-02-2018

W jednym krótkim filmie podsumowaliśmy wydarzenia ostatniego miesiąca w Lidzbarku. Kliknij, a szybko dowiesz się co się działo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Remont ul. Krasickiego nie jest zagrożony [FILM]

03-02-2018

Zgodnie z przewidywaniami Urzędu Miasta w Działdowie projekt remontu ul. Krasickiego nie otrzymał dofinansowania. Ulica jednak powstanie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kolejna z rzędu porażka Dekorglassu [FILM]

28-01-2018

Działdowscy tenisiści mieli zrehabilitować się za piątkową porażkę z Politechniką. Niestety przegrali w starciu z drużyną z Zielonej Góry.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass przegrał z AZS Politechniką (2:3) [FILM]

26-01-2018

Działdowscy kibice musieli przełknąć gorycz porażki: Dekorglass przed własną publicznością został pokonany przez AZS Politechnikę Rzeszów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nowa poradnia gotowa. Zobacz sam! [FILM]

25-01-2018

Budowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Działdowie została zakończona. Nowy budynek znajduje się przy ulicy 11 listopada 16.

przeczytaj artykuł z filmem »

Świętowali rocznicę powrotu do Macierzy [FILM]

24-01-2018

W Galerii Nowa Przestrzeń w Lidzbarku uczestniczyliśmy w 98. rocznicy powrotu Lidzbarka do Macierzy. Z tej okazji mogliśmy obejrzeć okolicznościowy film oraz galerię starych fotografii z kolekcji Ewy Rzeszutko. Tematyczną prelekcję przygotował lokalny historyk Michał Dzimira.

przeczytaj artykuł z filmem »

Budżet Gminy Rybno będzie rekordowy [FILM]

22-01-2018

Radni Gminy Rybno zaakceptowali zaproponowany przez wójta Tomasza Węgrzynowskiego, rekordowy budżet na 2018 rok. Gmina stawia na inwestycje.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co myślisz o zielonych oknach na zamku? [FILM]

23-01-2018

Na jednej z sesji Rady Miasta w kontekście trwającego remontu zamku powrócił temat zielonych okien i ocieplania styropianem.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).