Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Trwa kolejny remont w przychodni w Lidzbarku [FILM]

19-04-2017

Trwa remont na pierwszym piętrze budynku lidzbarskiego ośrodka zdrowia. Prace obejmują remont całego holu: malowanie ścian, wymianę drzwi gabinetów, wymianę podłogi oraz grzejników. Koszt całej modernizacji to niespełna 119 tys. zł.

przeczytaj artykuł z filmem »

Turniej o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

18-04-2017

Uczniowie ze szkół powiatu działdowskiego i nowomiejskiego uczestniczą w zmaganiach turniejowych dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poszczególne etapy odbywają się na szczeblu szkoły, gminy a następnie powiatu. Zwycięzcy ostatniego etapu wezmą udział w eliminacjach wojewódzkich ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Recytowali poezję Księdza Twardowskiego [FILM]

17-04-2017

W Zespole Szkół w Malinowie odbył się IV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Księdza Twardowskiego. Wzięli w nim udział uczniowie z całego powiatu podzieleni na dwie kategorie wiekowe.

przeczytaj artykuł z filmem »

Lębork nie sprawił nam żadnych kłopotów [FILM]

14-04-2017

13 kwietnia z pewnością nie był pechowym dniem dla zawodników Dekorglassu. Dla gości z Lęborka już tak: pokonaliśmy ich 3:0!

przeczytaj artykuł z filmem »

Rekordowa Wystawa Wielkanocna [FILM]

13-04-2017

W piątek 7 kwietnia w Lidzbarku odbyła się Wystawa Wielkanocna - wydarzenie, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród publiczności jak i wystawców.

przeczytaj artykuł z filmem »

Droga Płośnica – Wielki Łęck do remontu [FILM]

13-04-2017

Starosta podpisał z Wojewodą umowę na przebudowę drogi powiatowej Płośnica – Wielki Łęck. Inwestycję dofinansuje Gmina Płośnica.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zamontowano kolejną siłownię [FILM]

13-04-2017

Mieszkańcy ulicy Powstańców Wielkopolskich chcieli mieć siłownię zewnętrzną i mają. Obiekt powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego.

przeczytaj artykuł z filmem »

Trwa przebudowa ciągu ulic w Działdowie [FILM]

12-04-2017

Trwają prace przy gruntownej przebudowie ciągu ulic Skłodowskiej - Chopina - Grunwaldzka w Działdowie. Koszt inwestycji przekracza 5 milionów zł.

przeczytaj artykuł z filmem »

Scania z trzodą wywróciła się na przejeździe [FILM]

10-04-2017

Na strzeżonym przejeździe kolejowym w Komornikach doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarowej Scani z naczepą pełną trzody chlewnej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wygraliśmy już dwie sądowe batalie o kurniki

10-04-2017

Inwestorzy zarabiający na produkcji drobiu kosztem komfortu mieszkańców Gm. Działdowo już po raz drugi muszą pogodzić się z porażką.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).