Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Marian Janicki

26-07-2011

Z działdowskim starostą porozmawialiśmy o tym jak po pół roku współpracuje się z nowymi radnymi i nowym wicestarostą oraz o tym, jakie przedsięwzięcia stoją w najbliższym czasie przed powiatem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Janusz Palikot

22-07-2011

Goszczącego w Działdowie kontrowersyjnego polityka zapytaliśmy między innymi o to, jaki ma pomysł na uzdrowienie polskiej gospodarki oraz o… jego wibrator.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dzięki nam wybraliście taki pomnik Jana Pawła II

21-07-2011

Wzór pomnika Jana Pawła II został wybrany. Przyczynił się do tego Portal Moje Działdowo. Pomnik stanie w parku imienia Papieża Polaka.

przeczytaj artykuł z filmem »

Renata Waszczak

12-07-2011

Ożywienie rynku w Działdowie to cel niektórych radnych obecnej Rady Miasta. O działaniach z tym związanych opowiada w wywiadzie dla portalu MD radna Renata Waszczak.

przeczytaj artykuł z filmem »

Bronisław Mazurkiewicz

08-07-2011

Z burmistrzem Działdowa rozmawiamy między innymi o współpracy z nową Radą Miasta i inwestycjach w mieście, także tych długo oczekiwanych – basenie i remoncie Zamku.

przeczytaj artykuł z filmem »

ks. Zdzisław Syldatk

04-07-2011

Zostawiamy na chwilę politykę i odwiedzamy Działdowskie Centrum Caritas. Ksiądz Zdzisław Syldatk wyjaśnia jakie zadania realizuje podległa mu placówka. Rozmawiamy również o hospicjum, które - mimo wieloletnich starań – jednak nie powstanie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Paweł Cieśliński

29-06-2011

Wójt Gminy Działdowo w wywiadzie dla portalu MD mówi między innymi o współpracy z Radą Gminy, podjętych i planowanych inwestycjach, imprezach plenerowych oraz o wyróżnieniu jakie ostatnio otrzymał.

przeczytaj artykuł z filmem »

Władysław Kubiński

24-06-2011

W wywiadzie udzielonym dla portalu MD Władysław Kubiński opowiada o swoich obowiązkach, podejmowanych inicjatywach oraz … o wystroju swojego biura.

przeczytaj artykuł z filmem »

10 lat starań na marne, hospicjum nie powstanie

12-06-2011

Piękna idea utworzenia hospicjum w budynku na terenie byłego działdowskiego obozu zagłady legła w gruzach. Caritas wycofał się z inicjatywy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmowa z Marcinem Urbasiem

02-05-2011

Kolejnym rozmówcą Elka Cichosza był Marcin Urbaś - gość Mityngu Lekkoatletycznego, wybitny lekkoatleta, wokalista, dziennikarz i … uczestnik „Tańca z Gwiazdami”.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).