Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Andrzej Krzywy

23-08-2011

Tuż po koncercie DeMono na Urodzinach Działdowa Andrzej Krzywy udzielił Portalowi Moje Działdowo wywiadu na wyłączność. Lider zespołu mówi o tym, jak świetle reflektorów udało mu się pozostać normalnym człowiekiem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dariusz Maćkowiak

19-08-2011

Z dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Działdowie rozmawiamy o tym, jak organizuje się Urodziny Działdowa, jak ocenia tegoroczną imprezę oraz jakie plany na wspólną zabawę ma dla nas w najbliższym czasie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mandaryna

15-08-2011

Z Mandaryną, czyli Martą Wiśniewską rozmawiamy o powstaniu jej pseudonimu artystycznego, szkole kaskaderów, najbliższych planach i o tym – co jest dla niej ważniejsze – taniec, czy śpiew.

przeczytaj artykuł z filmem »

Portal Moje Działdowo w Szkle Kontaktowym

11-08-2011

Nasze artykuły znajdują uznanie nawet wśród największych stacji telewizyjnych. Ostatnio gościliśmy w znanym programie "Szkło Kontaktowe".

przeczytaj artykuł z filmem »

Marian Odachowski

01-08-2011

Marian Odachowski od lat cieszy się poparciem swoich wyborców, dzięki któremu po raz szósty pełni funkcję radnego. Z czego ono wynika i jak to jest znaleźć się „po drugiej stronie stołu”?

przeczytaj artykuł z filmem »

Marian Janicki

26-07-2011

Z działdowskim starostą porozmawialiśmy o tym jak po pół roku współpracuje się z nowymi radnymi i nowym wicestarostą oraz o tym, jakie przedsięwzięcia stoją w najbliższym czasie przed powiatem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Janusz Palikot

22-07-2011

Goszczącego w Działdowie kontrowersyjnego polityka zapytaliśmy między innymi o to, jaki ma pomysł na uzdrowienie polskiej gospodarki oraz o… jego wibrator.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dzięki nam wybraliście taki pomnik Jana Pawła II

21-07-2011

Wzór pomnika Jana Pawła II został wybrany. Przyczynił się do tego Portal Moje Działdowo. Pomnik stanie w parku imienia Papieża Polaka.

przeczytaj artykuł z filmem »

Renata Waszczak

12-07-2011

Ożywienie rynku w Działdowie to cel niektórych radnych obecnej Rady Miasta. O działaniach z tym związanych opowiada w wywiadzie dla portalu MD radna Renata Waszczak.

przeczytaj artykuł z filmem »

Bronisław Mazurkiewicz

08-07-2011

Z burmistrzem Działdowa rozmawiamy między innymi o współpracy z nową Radą Miasta i inwestycjach w mieście, także tych długo oczekiwanych – basenie i remoncie Zamku.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).