Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Genowefa Marciniak

05-11-2011

Prezes Działdowskiego Stowarzyszenia „Amazonki” w wywiadzie dla Portalu Moje Działdowo wyjaśnia, po co stowarzyszenie w ogóle powstało i w jaki sposób pomaga innym. Opowiada też o jego sukcesach i planach na przyszłość.

przeczytaj artykuł z filmem »

Policja i Straż Miejska dyżurują Księżodworską

02-11-2011

Po zamknięciu przejazdu kolejowego na ulicy Lidzbarskiej cały ruch przeniósł się na ulicę Księżodworską. W związku z tym wzrosło niebezpieczeństwo osób przechodzących tamtejszymi przejściami dla pieszych, szczególnie zaś dzieci uczących się w pobliskiej szkole.

przeczytaj artykuł z filmem »

Pływająca fontanna ozdobiła park miejski

20-10-2011

W ramach rewitalizacji Parku Jana Pawła II na oczku wodnym zamontowano pływającą fontannę. Jej piękno można docenić szczególnie po zmroku…

przeczytaj artykuł z filmem »

Kamień węgielny pod OREW wmurowany

14-10-2011

Kamień węgielny pod budynkiem Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Działdowie został wmurowany. Budowa potrwa do połowy wakacji 2012 roku a koszt wybudowania obiektu osiągnie ponad 3 miliony złotych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Michał Struzik

12-10-2011

W przeddzień uroczystości otwarcia w Zespole Szkół w Malinowie porozmawialiśmy z dyrektorem szkoły. O nowych inwestycjach, PCPRze w budynku byłego internatu i plotkach dotyczących rzekomych planów zamknięcia szkoły.

przeczytaj artykuł z filmem »

Otrzymali medale za długoletnie pożycie

02-10-2011

Czternaście par z Gminy Działdowo zostało odznaczonych medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia wręczał wójt Paweł Cieśliński oraz Przewodniczący Rady Gminy Działdowo Mirosław Zieliński.

przeczytaj artykuł z filmem »

Bajpasu nie będzie co najmniej do 2019 roku

01-10-2011

Kłótnie na temat wiaduktu na ulicy Księżodworskiej i budowy tam bajpasu nieoczekiwanie zakończyła wypowiedź Jerzego Majdera z PKP PLK.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kazimierz Kordecki

19-09-2011

Z przewodniczącym Zarządu EZG Działdowszczyzna rozmawiamy o nowej sortowni odpadów, planach budowy biogazowni, o samym Związku i nowej ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.

przeczytaj artykuł z filmem »

Budowa mostu jak zaćmienie słońca

12-09-2011

Dokładnie 8 dni trwał remont, a właściwie całkowita wymiana mostu kolejowego na Wkrze. Coś takiego zdarza się raz na kilkadziesiąt lat.

przeczytaj artykuł z filmem »

Antoni Furtak

08-09-2011

Z Antonim Furtakiem rozmawiamy o jego „Solidarnościowej” przeszłości, o tym, dlaczego jest zaliczany do grona „Bohaterów Sierpnia ‘80” oraz o jego aktualnej, nadzwyczaj spokojnej w porównaniu do przeszłości pracy.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).