Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Siódme miejsce dla naszych baseballistów

08-03-2012

W XII Międzynarodowym Halowym Turnieju Baseballu Działdowo Cup 2012 o Puchar Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Zespół z Polski (Warmia i Mazury/Yankees Działdowo) uplasował się na siódmym miejscu. Kryształowy puchar powędrował do Rosji z zespołem Akuly Balashikha.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zadziwiające spektakle stają się tradycją

06-03-2012

Od grudnia do lutego w Miejskim Domu Kultury w Działdowie można było oglądać spektakl Piękna i Bestia. Takie przedstawienia to wielkie, angażujące wiele osób przedsięwzięcie.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Wszystkie Kolory Świata” w SP3

01-03-2012

Projekt „Wszystkie Kolory Świata” mający na celu pomoc dzieciom z krajów trzeciego świata był realizowany w Szkole Podstawowej numer 3 w Działdowie w okresie styczeń – luty 2012.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rodzice uratowali szkołę, ale tylko na rok

29-02-2012

Ostatnia sesja Rady Gminy nie należała do najłatwiejszych. Trudna decyzja o zamknięciu szkoły i jeszcze trudniejsza o jej pozostawieniu.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sprawdź ile od marca zapłacisz za swoje leki

27-02-2012

Nowa ustawa refundacyjna wprowadziła wśród pacjentów niemały chaos. Nowa lista leków refundowanych rozwiązuje część tych problemów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Krzysztof Tabaczka

21-02-2012

Z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie rozmawialiśmy o sytuacji finansowej podległej mu placówki, nadchodzących targach pracy oraz o promocji najnowszego tomiku poezji jego autorstwa.

przeczytaj artykuł z filmem »

Chcą nam zabrać sąd, ale się nie dajemy

21-02-2012

Ministerstwo Sprawiedliwości po raz kolejny ma zakusy na zabranie Sądu Rejonowego z Działdowa. My się jednak nie dajemy i mamy inne propozycje…

przeczytaj artykuł z filmem »

Statuetki bijących serc rozdane po raz czternasty

16-02-2012

W tym roku po raz 14 wręczono statuetki Bijących Serc. Otrzymali je Adam Makarski, Mirosława Ormanowska i Elek Cichosz.

przeczytaj artykuł z filmem »

Aniołowie codzienności Krzysztofa Tabaczki

10-02-2012

Czwartkowy wieczór 9 lutego to uczta dla miłośników poezji. W Szkole Muzycznej im. Arno Kanta w Działdowie odbył się wieczór związany z promocją trzynastego tomiku wierszy działdowskiego poety Krzysztofa Tabaczki.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ferie zakończyliśmy na lodowisku

10-02-2012

W sobotę 4 lutego pod patronatem Burmistrza Miasta Działdowo na lodowisku przy ulicy Świerkowej odbył się festyn dla dzieci i młodzieży.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).