Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Na urodzinach Działdowa zagra Zakopower

02-04-2012

Już wiemy, kto zagra na urodzinach Działdowa. Na scenie zobaczymy znany i lubiany w Polsce zespół Zakopower! Koncert już 14 sierpnia.

przeczytaj artykuł z filmem »

Targi Pracy coraz mniej popularne?

01-04-2012

Bezrobotnych w powiecie działdowskim przybywa z roku na rok. Jednym z elementów walki z bezrobociem są organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy coroczne Targi Pracy. W tym roku zachęcały do wzięcia losu w swoje ręce.

przeczytaj artykuł z filmem »

W Działdowie przywitaliśmy wiosnę na rockowo!

31-03-2012

Miejski Dom Kultury w Działdowie już od wielu lat wita wiosnę na rockowo. Nie inaczej było i w tym roku. Miłośnicy nieco cięższego brzmienia mogli uczestniczyć w tegorocznej Rock Wiośnie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wszystko na temat wiaduktów w Działdowie

31-03-2012

Ile kosztują? Jak długo będą budowane? Jak będą wyglądać? Jakie w związku z ich budową będą utrudnienia w ruchu drogowym?

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass przed szansą na awans do superligi

26-03-2012

Tenisiści Dekorglassu ulegli zespołowi Elektryk Toruń. Późniejsza wygrana z Wartą Kostrzyn daje nadzieję na awans do superligi. Aby awansować nasz zespół musi pokonać Słoneczny Stok Białystok.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wmurowano kamień węgielny w Malinowie

26-03-2012

W środę 21 marca miało miejsce uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę hali gimnastycznej w ZS w Malinowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Stowarzyszenie mogące być wzorem dla innych

22-03-2012

W marcu obchodzimy 5 lecie powstania „Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Pożary i Wilamowo”. Z tej okazji członkowie stowarzyszenia zaprosili wszystkie wspierające je osoby na miłą uroczystość.

przeczytaj artykuł z filmem »

Tegoroczne Targi Pracy już 30 marca!

19-03-2012

W tym roku Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie już po raz 6 organizuje Targi Pracy. Odbędą się w piątek 30 marca od godziny 9.00 do 13.00 w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 w Działdowie przy ulicy Sportowej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wiadukty: jeden w tym roku, drugi do 2014

17-03-2012

Wiadukt na ulicy Kochanowskiego zostanie oddany do użytku w sierpniu. Jednocześnie rozpocznie się budowa drugiego – na ulicy Lidzbarskiej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Stacja przeładunkowa już funkcjonuje

09-03-2012

W lipcu ubiegłego roku Ekologiczny Związek Gmin „Działdowszczyzna” uzyskał pozwolenie na użytkowanie nowo powstałej stacji przeładunkowej odpadów wraz z sortownią.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).