Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Jak Urząd Miasta pracuje w długi weekend?

27-04-2012

W tak zwane długie weekendy urzędy w Polsce działają nieco inaczej niż zwykle. Tym bardziej jeśli jest to jeden z najdłuższych, majowych weekendów. Jak będzie funkcjonował działdowski Urząd Miasta?

przeczytaj artykuł z filmem »

Największy konkurs językowy w powiecie

26-04-2012

British House - Szkoła Języków Obcych zorganizowała konkurs języka angielskiego, w którym udział wzięło 141 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

przeczytaj artykuł z filmem »

IX Powiatowy Konkurs Poezji Złote Piórko 2012

21-04-2012

Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy już po raz dziewiąty zorganizował Powiatowy Konkurs Poezji tatuowany „Złote Piórko”. W tym roku również po raz pierwszy jury przyznało nagrodę Grand Prix konkursu za najciekawszy wiersz.

przeczytaj artykuł z filmem »

Przegląd Krótkich Form Scenicznych

17-04-2012

Już po raz czwarty na deskach Miejskiego Domu Kultury w Działdowie mieliśmy okazję oglądać krótkie formy sceniczne w języku angielskim.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co się zmieni w gospodarce odpadami?

15-04-2012

Z początkiem roku weszła nowelizacja Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w Gminach. Samorządy mają półtora roku na wypełnienie jej postanowień.

przeczytaj artykuł z filmem »

Antoni Furtak

12-04-2012

Z wiceprezesem UTW rozmawiamy o konferencji „Uniwersytety III Wieku na Warmii i Mazurach – współpraca z uczelniami i samorządami bariery i wyzwania”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass pokonał Słoneczny Stok 7:3

10-04-2012

Dekorglass Działdowo pewnie kroczy po awans do superligi. Po zwycięskim meczu z Wartą Kostrzyn przyszła kolej na pojedynek z jedną z trzech najsilniejszych drużyn – Słonecznym Stokiem Białystok.

przeczytaj artykuł z filmem »

Poseł Żyliński ocenia Komisję Doraźną

10-04-2012

„Działanie komisji to bardzo dobry krok w kierunku walki z bezrobociem i rozwoju gospodarczego Powiatu Działdowskiego".

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowska Kuźnia Słowa staje się stowarzyszeniem

10-04-2012

Już niedługo nieformalny póki co związek zrzeszający działdowskich twórców zajmujących się słowem pisanym stanie się oficjalnym stowarzyszeniem. Nad taką formułą pracowali jego członkowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Adam Żyliński

05-04-2012

Z posłem na Sejm RP rozmawialiśmy o rozwoju kolei, likwidacji sądów oraz działaniu Doraźnej Komisji do Spraw Rozwoju Gospodarczego i Aktywizacji Rynku Pracy w Powiecie Działdowskim.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).