Dziś jest Środa, 24 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Felicja, Franciszek
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Młodzież zagrała akustycznie i na rockowo

21-05-2012

Jedna z pierwszych w tym roku imprez plenerowych zgromadziła na Placu Mickiewicza w Działdowie wielu amatorów dobrej muzyki.

przeczytaj artykuł z filmem »

Niedoszły kochanek zatrzymany w MDK

21-05-2012

Czterokrotnie wystawiana sztuka „Tartufe, czyli niedoszły kochanek” w wykonaniu grupy Pewni Niepewni zgromadziła w Miejskim Domu Kultury w Działdowie rzeszę widzów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Show The Flow w Działdowie

18-05-2012

Międzynarodowy Dzień Tańca obchodzony jest na świecie już od trzydziestu lat. W Polsce, od lat kilku, w Działdowie – dopiero po raz pierwszy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Trwa termomodernizacja szpitala

13-05-2012

Trwają roboty budowlane związane z kompleksową termomodernizacją obiektów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nasi recenzenci najlepsi w województwie

13-05-2012

Kajetan Karaszewski – uczeń Szkoły Podstawowej Numer 3 w Działdowie został laureatem recenzji miesiąca Dyskusyjnego Klubu Książki województwa warmińsko mazurskiego. Wcześniej nagrodę za recenzję roku otrzymała Anna Chaberska.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wystawa Agnieszki Kwiatkowskiej

10-05-2012

Do 10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można było oglądać wystawę prac Agnieszki Kwiatkowskiej – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Uczniowie ZSZ nr 1 potrafią dawać życie

09-05-2012

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie jest jedną z 30 w naszym województwie, która przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Drugie życie”. Jej celem jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie przeszczepiania narządów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowo dla UTW z całego województwa

08-05-2012

Działdowo było miejscem dwudniowej konferencji Uniwersytetów Trzeciego Wieku z całego województwa warmińsko mazurskiego zorganizowana z okazji Europejskiego Roku Aktywności Seniorów i Współpracy Międzypokoleniowej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nasi najmłodsi szachiści znów pokazali klasę

27-04-2012

W sobotę 21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie rozegrano Trzecie Mistrzostwa Województwa w Szachach w kategorii przedszkolaków. W zawodach wystartowało w sumie 27 młodych szachistów (4 zawodniczki i 23 zawodników).

przeczytaj artykuł z filmem »

Hejnału nie usłyszymy przez trzy tygodnie

28-04-2012

Działdowski hejnał, który od lat o godzinie 11.55 rozbrzmiewał z wieży działdowskiego ratusza zamilkł. Na szczęście nie na długo.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).