Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Paweł Cieśliński

29-06-2011

Wójt Gminy Działdowo w wywiadzie dla portalu MD mówi między innymi o współpracy z Radą Gminy, podjętych i planowanych inwestycjach, imprezach plenerowych oraz o wyróżnieniu jakie ostatnio otrzymał.

przeczytaj artykuł z filmem »

Władysław Kubiński

24-06-2011

W wywiadzie udzielonym dla portalu MD Władysław Kubiński opowiada o swoich obowiązkach, podejmowanych inicjatywach oraz … o wystroju swojego biura.

przeczytaj artykuł z filmem »

10 lat starań na marne, hospicjum nie powstanie

12-06-2011

Piękna idea utworzenia hospicjum w budynku na terenie byłego działdowskiego obozu zagłady legła w gruzach. Caritas wycofał się z inicjatywy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmowa z Marcinem Urbasiem

02-05-2011

Kolejnym rozmówcą Elka Cichosza był Marcin Urbaś - gość Mityngu Lekkoatletycznego, wybitny lekkoatleta, wokalista, dziennikarz i … uczestnik „Tańca z Gwiazdami”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmowa z Wojciechem Tarnowskim

30-03-2011

Z trenerem drużyny Start Działdowo rozmawiamy o kondycji piłkarzy przed kolejną rundą rozgrywek III ligi piłki nożnej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmowa z Krzysztofem Tabaczką

03-02-2011

Z dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie rozmawiamy o cięciach budżetowych, działaniach urzędu planowanych na rok 2011 oraz o … poezji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmowa z Robertem Osamem

26-01-2011

Jest pianistą, aranżerem. Śpiewa, stepuje, gra na scenie. Najbardziej znany jest jednak z popularnego programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”.

przeczytaj artykuł z filmem »

Rozmowa z Mietkiem Szcześniakiem

18-01-2011

Gwiazdą koncertu z dedykacją "Katarzynki 2011" był Mietek Szcześniak. Po koncercie artysta udzielił wywiadu dla portalu Moje Działdowo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Honorową Katarzynkę otrzymał Elek Cichosz

18-01-2011

Katarzynki otrzymały tradycyjnie trzy osoby. Miłą niespodzianką dla wszystkich była Katarzynka honorowa wręczona Elkowi Cichoszowi.

przeczytaj artykuł z filmem »

Królowa Śniegu w działdowskim MDK

18-12-2010

Królowa Śniegu zawitała do działdowskiego Domu Kultury. W sobotę mieliśmy okazję oglądać niesamowity spektakl, w którym wzięło udział 149 młodych aktorów. Sala pękała w szwach a brawa publiczność biła na długo po zakończeniu widowiska…

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).