Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Budowa mostu jak zaćmienie słońca

12-09-2011

Dokładnie 8 dni trwał remont, a właściwie całkowita wymiana mostu kolejowego na Wkrze. Coś takiego zdarza się raz na kilkadziesiąt lat.

przeczytaj artykuł z filmem »

Antoni Furtak

08-09-2011

Z Antonim Furtakiem rozmawiamy o jego „Solidarnościowej” przeszłości, o tym, dlaczego jest zaliczany do grona „Bohaterów Sierpnia ‘80” oraz o jego aktualnej, nadzwyczaj spokojnej w porównaniu do przeszłości pracy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Stanisław Gorczyca

04-09-2011

Z senatorem doktorem Stanisławem Gorczycą rozmawiamy o jego pracy, działalności w komisji Mazury Cud Natury, idei zmniejszenia ilości senatorów w senacie oraz o jego licznych podróżach międzynarodowych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Sławomir Rybicki

31-08-2011

Z posłem na sejm Sławomirem Rybickim, rozmawialiśmy o jego zamiłowaniu do polityki, o stosunku do katastrofy Smoleńskiej i do projektu postawienia jej ofiarom pomnika w Warszawie oraz o jego przyjaźni z Lechem Wałęsą.

przeczytaj artykuł z filmem »

Witold Ostrowski

27-08-2011

Z Witoldem Ostrowskim rozmawiamy o obowiązkach, jakie na nim ciążą po objęciu stanowiska wicestarosty oraz o tym, gdzie podziały się rękawice bokserskie i młotek, których używał w poprzedniej kadencji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Andrzej Krzywy

23-08-2011

Tuż po koncercie DeMono na Urodzinach Działdowa Andrzej Krzywy udzielił Portalowi Moje Działdowo wywiadu na wyłączność. Lider zespołu mówi o tym, jak świetle reflektorów udało mu się pozostać normalnym człowiekiem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dariusz Maćkowiak

19-08-2011

Z dyrektorem Miejskiego Domu Kultury w Działdowie rozmawiamy o tym, jak organizuje się Urodziny Działdowa, jak ocenia tegoroczną imprezę oraz jakie plany na wspólną zabawę ma dla nas w najbliższym czasie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mandaryna

15-08-2011

Z Mandaryną, czyli Martą Wiśniewską rozmawiamy o powstaniu jej pseudonimu artystycznego, szkole kaskaderów, najbliższych planach i o tym – co jest dla niej ważniejsze – taniec, czy śpiew.

przeczytaj artykuł z filmem »

Portal Moje Działdowo w Szkle Kontaktowym

11-08-2011

Nasze artykuły znajdują uznanie nawet wśród największych stacji telewizyjnych. Ostatnio gościliśmy w znanym programie "Szkło Kontaktowe".

przeczytaj artykuł z filmem »

Marian Odachowski

01-08-2011

Marian Odachowski od lat cieszy się poparciem swoich wyborców, dzięki któremu po raz szósty pełni funkcję radnego. Z czego ono wynika i jak to jest znaleźć się „po drugiej stronie stołu”?

przeczytaj artykuł z filmem »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).