Dziś jest Niedziela, 25 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Cezary, Wiktor
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Sezon grzewczy w pełni – uwaga na czad!

21-10-2012

Rozpoczął się okres grzewczy, a wraz z nim wzrasta zagrożenie zatrucia czadem! Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla, potocznie zwanym cichy zabójca, ginie kilkadziesiąt osób.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dzień Edukacji Narodowej – święto nas wszystkich

21-10-2012

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób mających wpływ na kształtowanie młodych umysłów. Dla pracowników szkół to również dobry dzień do refleksji nad przyszłością własnych placówek:

przeczytaj artykuł z filmem »

Przez Działdowo szybciej ze stolicy do Trójmiasta!

18-10-2012

Mniej niż trzy godziny – tyle potrwa podróż ze stolicy do trójmiasta przez Działdowo. To efekt modernizacji linii kolejowej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy PCPR działa przeciw petentom?

15-10-2012

O Działdowie znów zrobiło się w mediach głośno. Jeden z mieszkańców narzekał, że PCPR uniemożliwia mu zostanie rodziną zastępczą…

przeczytaj artykuł z filmem »

Niech radni nie zajmują się pierdołami!

10-10-2012

Takie stwierdzenie usłyszeli zaskoczeni radni na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo od przewodniczącego osiedla numer 3.

przeczytaj artykuł z filmem »

Michał Boni „Osobowością Powiatu Działdowskiego”

07-10-2012

Rada Powiatu Działdowskiego podjęła uchwałę o nadaniu tytułu: „Osobowość Powiatu Działdowskiego” ministrowi Michałowi Boniemu. Czym jest ten tytuł?

przeczytaj artykuł z filmem »

ZS Nr 1 w sporcie jest najlepszy w powiecie

03-10-2012

Na ostatniej sesji Rady Powiatu Działdowskiego wręczono nagrody pieniężne i wyróżnienia dla szkół ponadgimnazjalnych szczególnie wyróżniających się w promowaniu idei sportu. Takie wyróżnienia wręczane były po raz trzeci.

przeczytaj artykuł z filmem »

Segregujesz – płacisz mniej

30-09-2012

Od przyszłego roku zmieni się system gospodarki odpadami komunalnymi. Osoby, które będą segregować swoje śmieci będą płacić mniej.

przeczytaj artykuł z filmem »

III Spartakiada Seniora w Działdowie

29-09-2012

Blisko 60 osób stanęło na płycie działdowskiego stadionu by zmierzyć się w III Spartakiadzie Seniorów. Wraz z nimi w szranki stanęli burmistrz Bronisław Mazurkiewicz i wicestarosta Witold Ostrowski.

przeczytaj artykuł z filmem »

Pożegnaliśmy lato na harcerska nutę

29-09-2012

Powiatowy Festiwal Piosenki Harcerskiej odbywał się w tym roku już po raz piąty. Z okazji tego małego jubileuszu na działdowskim rynku zorganizowano szereg imprez, z których każdy mógł wybrać coś dla siebie.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).