Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Kto powinien remontować przychodnię lekarską?

30-11-2011

Na jednej z sesji Rady Miasta radny Leszek Gołębiewski zapytał do kogo należy remontowanie coraz mniej estetycznej przychodni lekarskiej?

przeczytaj artykuł z filmem »

Kolejna ścieżka rowerowa oddana do użytku

24-11-2011

Łączna długość ścieżek rowerowych w powiecie działdowskim wciąż wzrasta. W czwartek 24 listopada został otwarty kolejny odcinek:

przeczytaj artykuł z filmem »

Po 16.00 i w sobotę zaparkujemy za darmo

23-11-2011

Wkrótce strefa płatnego parkowania przestanie obowiązywać w soboty a w dni powszednie zostanie skrócona do godziny 16.00.

przeczytaj artykuł z filmem »

Paweł Szczurewski

22-11-2011

Z Pawłem Szczurewskim - organizatorem XI Turnieju Katarzynka Cup oraz trenerem drużyny chłopców rozmawialiśmy na temat idei turnieju, postępach w przygotowaniach do niego oraz o sukcesach jego podopiecznych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Relikwie Papieża Jana Pawła II w Działdowie

13-11-2011

W niedzielę 13 listopada roku parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Działdowie otrzymała relikwie papieża Polaka Jana Pawła II.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mnie i dzieci czeka zima na ulicy…

08-11-2011

Jak ciężko jest w powiecie działdowskim znaleźć pracę matce samotnie wychowującej czwórkę dzieci przekonała się Barbara Browarek.

przeczytaj artykuł z filmem »

Genowefa Marciniak

05-11-2011

Prezes Działdowskiego Stowarzyszenia „Amazonki” w wywiadzie dla Portalu Moje Działdowo wyjaśnia, po co stowarzyszenie w ogóle powstało i w jaki sposób pomaga innym. Opowiada też o jego sukcesach i planach na przyszłość.

przeczytaj artykuł z filmem »

Policja i Straż Miejska dyżurują Księżodworską

02-11-2011

Po zamknięciu przejazdu kolejowego na ulicy Lidzbarskiej cały ruch przeniósł się na ulicę Księżodworską. W związku z tym wzrosło niebezpieczeństwo osób przechodzących tamtejszymi przejściami dla pieszych, szczególnie zaś dzieci uczących się w pobliskiej szkole.

przeczytaj artykuł z filmem »

Pływająca fontanna ozdobiła park miejski

20-10-2011

W ramach rewitalizacji Parku Jana Pawła II na oczku wodnym zamontowano pływającą fontannę. Jej piękno można docenić szczególnie po zmroku…

przeczytaj artykuł z filmem »

Kamień węgielny pod OREW wmurowany

14-10-2011

Kamień węgielny pod budynkiem Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Działdowie został wmurowany. Budowa potrwa do połowy wakacji 2012 roku a koszt wybudowania obiektu osiągnie ponad 3 miliony złotych.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).