Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Nasi recenzenci najlepsi w województwie

13-05-2012

Kajetan Karaszewski – uczeń Szkoły Podstawowej Numer 3 w Działdowie został laureatem recenzji miesiąca Dyskusyjnego Klubu Książki województwa warmińsko mazurskiego. Wcześniej nagrodę za recenzję roku otrzymała Anna Chaberska.

przeczytaj artykuł z filmem »

Wystawa Agnieszki Kwiatkowskiej

10-05-2012

Do 10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie można było oglądać wystawę prac Agnieszki Kwiatkowskiej – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych.

przeczytaj artykuł z filmem »

Uczniowie ZSZ nr 1 potrafią dawać życie

09-05-2012

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Działdowie jest jedną z 30 w naszym województwie, która przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii „Drugie życie”. Jej celem jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie przeszczepiania narządów.

przeczytaj artykuł z filmem »

Działdowo dla UTW z całego województwa

08-05-2012

Działdowo było miejscem dwudniowej konferencji Uniwersytetów Trzeciego Wieku z całego województwa warmińsko mazurskiego zorganizowana z okazji Europejskiego Roku Aktywności Seniorów i Współpracy Międzypokoleniowej.

przeczytaj artykuł z filmem »

Nasi najmłodsi szachiści znów pokazali klasę

27-04-2012

W sobotę 21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Działdowie rozegrano Trzecie Mistrzostwa Województwa w Szachach w kategorii przedszkolaków. W zawodach wystartowało w sumie 27 młodych szachistów (4 zawodniczki i 23 zawodników).

przeczytaj artykuł z filmem »

Hejnału nie usłyszymy przez trzy tygodnie

28-04-2012

Działdowski hejnał, który od lat o godzinie 11.55 rozbrzmiewał z wieży działdowskiego ratusza zamilkł. Na szczęście nie na długo.

przeczytaj artykuł z filmem »

Jak Urząd Miasta pracuje w długi weekend?

27-04-2012

W tak zwane długie weekendy urzędy w Polsce działają nieco inaczej niż zwykle. Tym bardziej jeśli jest to jeden z najdłuższych, majowych weekendów. Jak będzie funkcjonował działdowski Urząd Miasta?

przeczytaj artykuł z filmem »

Największy konkurs językowy w powiecie

26-04-2012

British House - Szkoła Języków Obcych zorganizowała konkurs języka angielskiego, w którym udział wzięło 141 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

przeczytaj artykuł z filmem »

IX Powiatowy Konkurs Poezji Złote Piórko 2012

21-04-2012

Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy już po raz dziewiąty zorganizował Powiatowy Konkurs Poezji tatuowany „Złote Piórko”. W tym roku również po raz pierwszy jury przyznało nagrodę Grand Prix konkursu za najciekawszy wiersz.

przeczytaj artykuł z filmem »

Przegląd Krótkich Form Scenicznych

17-04-2012

Już po raz czwarty na deskach Miejskiego Domu Kultury w Działdowie mieliśmy okazję oglądać krótkie formy sceniczne w języku angielskim.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).