Dziś jest Wtorek, 20 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Leon, Ludomira
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Kamil Bednarek na Dniu Ziemi Kozłowskiej

30-07-2013

Gwiazdą Dnia Ziemi Kozłowskiej był zespół Bednarek. Portal Moja Nidzica zdołał tuż przed koncertem porozmawiać z liderem zespołu Kamilem Bednarkiem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zobacz jak przebiega remont „medyka”

28-07-2013

Sprawdziliśmy na jakim etapie znajdują się prace związane z adaptacją byłego „medyka” na Miejski Dom Kultury i Miejską Bibliotekę Publiczną.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mostostal nie dokończy tego wiaduktu

25-07-2013

PKP - PLK rozwiązały umowę z wykonawcą wiaduktu na ul. Kochanowskiego. Już wiadomo, że prace budowlane dokończy inna firma.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zielone Ludki dają uliczne koncerty

24-07-2013

Zielone Ludki po rocznej przerwie postanowiły wznowić działalność. Z nowym spojrzeniem, dystansem i przewartościowaniem tego, co w graniu najważniejsze – a więc tworzenie i dzielenie się tym.

przeczytaj artykuł z filmem »

Budowa sali w Malinowie dobiegła końca

23-07-2013

Budowa nowej sali gimnastycznej wraz z imponującym zapleczem socjalnym przy Zespole Szkół w Malinowie została już zakończona.

przeczytaj artykuł z filmem »

Trwa Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej

22-07-2013

Działdowskie parafie przeżywają Nawiedzenie Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej. Jest to głębokie przeżycie duchowe dla wielu wiernych.

przeczytaj artykuł z filmem »

„Zostawcie nam przejazd” - PKP odpowiada

20-07-2013

Część mieszkańców miasta (choć niewielka) nie chce likwidacji przejazdu kolejowego przy ul. Księżodworskiej. Jest odpowiedź PKP.

przeczytaj artykuł z filmem »

Kolizja: sygnalizowała skręt w prawo... skręciła w lewo

19-07-2013

Do zdarzenia drogowego doszło dzisiaj we wczesnych godzinach popołudniowych na ulicy Konopnickiej w Działdowie. Na prostym odcinku drogi w trakcie wykonywania manewru skrętu w lewo, pojazd osobowy marki Fiat Uno zajechał drogę jadącemu za nim prawidłowo motocykliście. Policja prowadzi czynności ...

przeczytaj artykuł z filmem »

Kanalizacja w Uzdowie już na finiszu

19-07-2013

Spośród wielu inwestycji prowadzonych równocześnie przez Gminę Działdowo budowa kanalizacji w Uzdowie trwa stosunkowo długo. Szczególnie, że z braku środków trzeba było ją przerwać…

przeczytaj artykuł z filmem »

Czy ten dworzec przestanie wreszcie straszyć?

19-07-2013

Temat remontu Dworca PKP w Nidzicy powraca jak bumerang. Na ostatniej sesji Rady Miasta Nidzica przewodniczący Rady Marek Kieszkowski poinformował, że zaistniała realna szansa, że nidzicki dworzec przestanie straszyć.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).