Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Członek Zarządu Powiatu współpracował z SB

28-03-2013

Rada Powiatu wygasiła mandat radnemu Jerzemu Chmielewskiemu. Podany powód nie do końca jednak zgadza się ze stanem faktycznym…

przeczytaj artykuł z filmem »

28 pracodawców na Targach Pracy 2013

27-03-2013

Wiosna to najlepszy czas na poszukiwanie pracy. Wiedzą o tym pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Działdowie rokrocznie organizując Targi Pracy właśnie w tym czasie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ray Wilson koncertował w Działdowie

22-03-2013

To największe muzyczne wydarzenie tego roku w Działdowie i okolicach. Ray Wilson zagrał dwa wspaniałe koncerty tylko dla nas!

przeczytaj artykuł z filmem »

Będą różne stawki za wywóz śmieci

19-03-2013

EZG „Działdowszczyzna” zmienił część uchwał, związanych z tzw. ustawą śmieciową. Najważniejszą zmianą jest zróżnicowanie opłat.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zapraszamy na coroczne Targi Pracy w Działdowie

14-03-2013

Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie wiosną każdego roku to doskonała możliwość zaprezentowania swojej osoby firmom zainteresowanych zatrudnieniem nowych pracowników. Kolejne odbędą się już niebawem.

przeczytaj artykuł z filmem »

Zamek w Nidzicy oblężony ... artystycznie

13-03-2013

9 marca już po raz drugi do nidzickiego zamku zjechali młodzi artyści z różnych zakątków Polski, by zaprezentować swoje talenty mieszkańcom Nidzicy.

przeczytaj artykuł z filmem »

Co do promocji – bierzmy przykład z powiatu

10-03-2013

Na ostatniej sesji Rady Miasta Działdowo radny Sławomir Hoffer przedstawił sprawozdanie ze spotkania przewodniczących i wiceprzewodniczących rad. Jednym z jego punktów było między innymi promocja gmin i miast powiatu działdowskiego:

przeczytaj artykuł z filmem »

Poezja w Działdowie miała głos po raz drugi

10-03-2013

Drugie spotkanie z cyklu „Poezja ma głos” odbyło się w piątek 8 marca w działdowskim MDK. Wojciech Malajkat czytał utwory Renaty Buczyńskiej…

przeczytaj artykuł z filmem »

Wojciech Malajkat

08-03-2013

Z aktorem Wojciechem Malajkatem rozmawialiśmy o aktorstwie filmowym i teatralnym, poezji i filmach, w których go nie widać…

przeczytaj artykuł z filmem »

I Puchar Polski Poomsae w Nidzicy

07-03-2013

150 zawodników z 21 klubów, tak w liczbach prezentował się pierwszy Puchar Polski Poomsae w Taekwondo Olimpijskim. Rozegrany 2 marca na hali widowiskowo - sportowej w Nidzicy.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).