Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Pendolino zatrzymał się w Działdowie

08-11-2013

W ramach testów w procesie homologacji w czwartek około godziny 22.00 pociąg Pendolino zatrzymał się na trzy minuty w Działdowie.

przeczytaj artykuł z filmem »

Seria wpadek zatrzyma budowę aquaparku?

06-11-2013

Wykonawca aquaparku nie realizuje harmonogramu budowy, ma kłopoty z realizacją innych umów, a prezes spółki został zatrzymany przez CBA pod zarzutem płatnej protekcji.

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass wywalczył punkt z Olimpią-Unią

05-11-2013

Zdobyciem punktu zakończył się dla Dekorglassu pojedynek z aktualnym Mistrzem Polski. Bohaterem spotkania znów okazał się Jiri Vrablik.

przeczytaj artykuł z filmem »

Maluchy zostały pasowane na przedszkolaków

30-10-2013

Zgodnie z tradycją, aby zostać przyjętym w szeregi pełnoprawnych przedszkolaków trzeba złożyć przysięgę i zostać pasowanym przez panią dyrektor. Dzieci z Przedszkola Miejskiego numer 5 w Działdowie mają to już za sobą.

przeczytaj artykuł z filmem »

Superliga: historyczne zwycięstwo Dekorglassu

29-10-2013

Stało się to, na co wszyscy liczyli. Tenisiści Dekorglassu pokonali Palmiarnię Zielona Góra - brązowych medalistów z ubiegłego roku. Wreszcie zagrała cała drużyna. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji i relacji ze spotkania.

przeczytaj artykuł z filmem »

Muzycy zagrali w hołdzie dla zmarłej Oli Wilk

28-10-2013

26 października miał odbyć się koncert na rzecz rehabilitacji po przeszczepie płuc Oli Wilk. Niestety Ola odeszła od nas dwa dni wcześniej…

przeczytaj artykuł z filmem »

Tae-kwon-Do: Mistrzostwa Młodzików

28-10-2013

W sobotę (19 października) w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Działdowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w taekwondo olimpijskim. W zawodach wzięło udział ponad 100 zawodników z 17 klubów reprezentujących województwa: warmińsko-mazurskie, pomorskie, podlaskie,

przeczytaj artykuł z filmem »

Sala gimnastyczna w Księżym Dworze otwarta

27-10-2013

W piątek 25 października została otwarta nowa sala gimnastyczna przy Zespole Szkół im. Janusza Korczaka w Księżym Dworze.

przeczytaj artykuł z filmem »

Ta ruchliwa droga jest źle oświetlona

24-10-2013

Wraz z początkiem roku szkolnego powrócił temat złego oświetlenia drogi do Malinowa. Bezpieczeństwo kierowców i pieszych pogarsza dodatkowo wzmożony ruch przy mieszczącej się tu przychodni. Jak władze Gminy Działdowo rozwiążą ten problem?

przeczytaj artykuł z filmem »

Dekorglass - Bogoria. Ostra walka, jeden punkt.

17-10-2013

Zdobyciem jednego punktu zakończył się dla drużyny Dekorglass Działdowo pojedynek z Bogorią Grodzisk Mazowiecki. To zasługa Jiriego Vrablika. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji i relacji ze spotkania.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).