Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
ARTYKUŁY Z FILMEM

Konserwator grabarzem inicjatywy DAR

14-02-2014

Po klęsce projektu utworzenia hospicjum, powstał pomysł budowy Inkubatora Przedsiębiorczości. Jednak wobec surowych wytycznych konserwatora zabytków kolejny pomysł zagospodarowania byłych koszar upadł, a raczej został pogrzebany.

przeczytaj artykuł z filmem »

Z MDK przetańczyliśmy całe ferie

15-02-2014

Taneczne ferie z Miejskim Domem Kultury w Działdowie organizowane są już od sześciu lat. Z roku na rok uczestniczy w nich coraz więcej dzieci i młodzieży, które za każdym razem uczą się nowych technik tańca

przeczytaj artykuł z filmem »

Tak spędziliśmy ferie w działdowskim muzeum

15-02-2014

Ferie w Działdowie na pewno nie były nudne – zadbał o to szereg instytucji, między innymi – Interaktywne Muzeum Państwa Krzyżackiego. Każde zainteresowane dziecko miało okazję zapoznać się obowiązkami króla, rycerza lub chłopa.

przeczytaj artykuł z filmem »

'Oświadczeniem Kornasa się nie przejmuję'

11-02-2014

Podczas sesji Rady Miasta padło wiele pytań odnośnie rozwiązania umowy na budowę Aquaparku. Jakie będą jego skutki dla miasta?

przeczytaj artykuł z filmem »

Oświetlenie na ulicy Leśnej ulegnie poprawie

11-02-2014

Na jednej z sesji Rady Miasta radna Maria Karwacka interweniowała w sprawie oświetlenia ulicy Leśnej w Działdowie:

przeczytaj artykuł z filmem »

Anna Kornek Sztanga

10-02-2014

Z mamą 3-letniego Mikołajka rozmawiamy o walce o zdrowie i życie syna i drodze jaką wraz z mężem przebyli, by doprowadzić do szczęśliwego zakończenia.

przeczytaj artykuł z filmem »

Superliga: niespodziewana porażka w Ostródzie

10-02-2014

W meczu z Morlinami w Ostródzie nasza drużyna była bezsilna i doznała niespodziewanie wysokiej porażki 0:3. Nawet as atutowy działdowskiego zespołu Jiri Vrablik nie zdołał wygrać swojej walki.

przeczytaj artykuł z filmem »

Superliga: Dekorglass urwał punkt liderowi

06-02-2014

W środę, 5 lutego Dekorglass rozegrał pierwsze spotkanie rundy rewanżowej Superligi tenisa stołowego. Jego rywalem był lider rozgrywek Kolping Jarosław.

przeczytaj artykuł z filmem »

Mężczyzna dźgnął nożem pijaną żonę

05-02-2014

53-letni mieszkaniec Kramarzewa wykończony ciągłym upijaniem się 46-letniej żony dźgnął ją dwukrotnie nożem. Kobieta żyje:

przeczytaj artykuł z filmem »

Najlepsi sportowcy roku 2013 zostali wyłonieni

04-02-2014

W dniu 3 lutego br. ogłoszono wyniki plebiscytu na Najlepszego Sportowca roku 2013. Prezentujemy wyniki plebiscytu i nagranie z uroczystości wręczenia wyróżnień.

przeczytaj artykuł z filmem »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).